NOK158 brutto/h

Dam fizyczną pracę w Norwegii bez znajomości języka przy sortowaniu paczek od zaraz Fredrikstad

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Fredrikstad
  • Zakwaterowanie: Brak
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące z możliwością przedłużenia

Bez znajomości języka oferta fizycznej pracy w Norwegii aktualnej od zaraz. Zatrudnienie we Fredrikstad dla Polaków przy sortowaniu paczek na magazynie firmy logistycznej.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Fredrikstad.

Wynagrodzenie: 158 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca fizyczna, która polega na sortowaniu przesyłek kurierskich na magazynie firmy logistycznej;
  • praca przy taśmociągu;
  • pracownik będzie sortował paczki, zabezpieczał uszkodzone przesyłki, a także rozładowywał i załadowywał samochody;
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • rzetelność;
  • umiejętność szybkiego reagowania;
  • energiczność;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • brak nałogów.

Oferujemy:

  • pełny etat;
  • możliwość wyrobienia godzin nadliczbowych;
  • norweską umowę o pracę na 3 miesiące próbne z możliwością jej przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • pracę w systemie zmianowym.

Aplikacja:

Zgłoszenia poprzez formularz rekrutacyjny: http://bit.do/rekrutacja2020 z zaznaczeniem stanowiska: „pracownik fizyczny – centrum logistyczne Fredrikstad”

Źródło: norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-fizyczna-bez-jezyka-przy-sortowaniu-paczek-fredrikstad-2020/

ID ogłoszenia: 1085e74c284d28fb

2 komentarze na “Dam fizyczną pracę w Norwegii bez znajomości języka przy sortowaniu paczek od zaraz Fredrikstad”

  1. Mario_CC na @

    Witam Serdecznie obecnie znajduje się na terenie Norwegi dokładniej w jej północnej części .Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy posiadam również doświadczenie ponieważ w Polsce pracowałem na tym stanowisku w firmie kurierskiej „siódemka” obecnie DPD .Prosiłbym o kontakt email sotmariusz@gmail.com lub telefonicznie +48 605 573 097 . Pozdrawima Mariusz Sot

  2. PaulinaTapias na @

    Witam, wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani oferta pracy. Proszę o kontakt w celu udzielenia iformacji.
    +48 882 556 327 – ptrojanowicz25@gmail.com
    Dziękuje, Paulina.