NOK23500 mc brutto

Dam fizyczną pracę w Norwegii od zaraz bez języka przy naprawie palet Ålesund

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Ålesund
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 misięcy

Interesująca oferta fizycznej pracy w Norwegii przy naprawie palet drewnianych. Zatrudnienie w Ålesund dla Polaków bez znajomości języka i aktualne od zaraz. Do tego pracodawca zapewnia zakwaterowanie bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Ålesund.

Wynagrodzenie: 23500 NOK brutto miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • samodzielne ocenianie stanu palet drewnianych i ich sortowanie;
  • naprawianie palet;
  • prace będą wykonywane przy użyciu elektronarzędzi.

Wymagania:

  • sumienność;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale konieczna jest komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • dużym atutem będzie posiadanie doświadczenia;
  • wysoka kondycja fizyczna;
  • dobre zdrowie;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na 6 miesięcy;
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16;
  • w roku do 30 dni płatnego urlopu;
  • norweską umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem pracowniczym;
  • wsparcie polskiego rezydenta.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres: soknadansatte@fastmail.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-fizycznej-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-przy-naprawie-palet-od-zaraz-alesund/

ID ogłoszenia: 5335c61a9f0b23eb