NOK164 NOK za godz. brutto

Dam fizyczną pracę w Norwegii przy odśnieżaniu bez języka Drammen 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Drammen
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 5-6 miesięcy

Zatrudnienie dla 6 pracowników fizycznych bez znajomości języka. Fizyczna praca w Norwegii przy odśnieżaniu. Oferta ważna od listopada 2014 do marca 2015 roku.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Norwegia, Drammen
Wynagrodzenie: 164 NOK za godz. brutto

Zadania:
Do zadań pracownika należy:
– odśnieżanie różnych terenów w zależności od zlecenia
– odśnieżanie dachów
– zabezpieczanie chodników pisakiem i żwirem
– obsługa odśnieżarek spalinowych bądź łopat

Wymagania:
– bardzo wysoka sprawność fizyczna
– bez przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia ciężkiej fizycznej pracy
– możliwość pracy w nadgodzinach
– bez lęku wysokości
– znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
– kandydaci, którzy nie mieli problemów z prawem

Oferujemy:
– zatrudnienie za granicą
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– pomagamy znaleźć mieszkanie w jak najkorzystniejszej cenie
– dobre traktowanie pracowników
– pomoc w razie niejasności
– stałe zlecenia
– zatrudnienie na 5-6 miesięcy

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać na maila: marek.piasecki78@gmail.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/fizyczna-praca-w-norwegii-przy-odsniezaniu-bez-jezyka-drammen-sezon-2014-2015/

ID ogłoszenia: 449544168648a8c8

9 komentarzy na “Dam fizyczną pracę w Norwegii przy odśnieżaniu bez języka Drammen 2015”

  1. Jan na @

    Dzień dobry . Byłbym zainteresowany taką pracą , jestem sprawny fizycznie bez nalogów .Obecnie pracuję w firmie budowlanej i nie mam problemu z lękiem wysokości ponieważ pracuję też jako cieśla , nie mam problemów z prawem . Dziękuję i pozdrawiam .

  2. misiek1990161 na @

    Jestem zainteresowany! Tel. 792924027.
    email: piotrek1990161@wp.pl

  3. kondzio1028 na @

    Witam jestem bardzo zainteresowany ofertą brak lęku wysokości,nie karany,brak nałogów,prawo jazdy kat B własny samochód gotowość do wyjazdu w każdej chwili.
    Mam 33l Proszę o kontakt 501977715 albo o sms a ja oddzwonię

  4. PIOTRMARKIEWICZ na @

    witam jest możliwośc zorganizowania 5-6 osób
    chetnie podejmiemy tę pracę wiek średni 24-35lat zadnych problemów z prawem jak i ze zdrowiem

    gwarantowane zadowolenie z naszych prac w 100%
    kontakt 785556635 piotr

  5. mauli2005 na @

    Dzien dobry chetnie podejme te prace mam 36 lat bez nalogow bez problemow zdrowotnych posiadam doswiadczenie zagranicze wieloletnie 12 lat w USA 9 lat w UK Anglia wladam jezykiem angielskim prawo jazdy kat b jezeli firma byla by zainteresowana bardzo prosze o kontakt.
    Z powazaniem
    moj tel 690655598

  6. czesiek na @

    jestem zainteresowany panstwa oferta. Nr kontaktowy 662 673 066

  7. Waldemar Sewerynski na @

    Witam,jestem zainteresowany podjęciem pracy przedstawionej w ofercie.43 lata,zdrowy,bez nałogów,niekarany,gotowość wyjazdu natychmiastowa.nr tel.693 941 208,e-mail;walderiss@o2.pl pozdrawiam

  8. jenker na @

    Witam. wraz z kolega jestesmy chetni podjac prace od zaraz. jestesmy młodzi, zdrowi, wysportowani. ja mam 24lata kolega 19. nie boimy sie cieżkiej pracy. Prosimy o odpowiedz na nr 662319004 lub 888532272 lub meilowo jenker300@interia.pl Pozdrawiam

  9. Wojciech1232 na @

    Witam,
    Chetnie podejmę się tej pracy.
    Mam 23 lata, dobrą kondycję fizyczną i ciężka praca nie jest obca.
    tel. 697001843