PLN25 netto/h

Dam fizyczną pracę w Szwecji bez języka pielęgnacja pól golfowych od zaraz Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Sztokholm
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Zatrudnienie w Sztokholmie dla Polaków bez znajomości języka. Aktualna od zaraz fizyczna praca w Szwecji przy pielęgnacji pól golfowych. Zakwaterowanie bezpłatne zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: okolice Sztokholmu.

Wynagrodzenie: 25,00 PLN netto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym;
  • zadaniem będzie pielęgnacja pól golfowych.

Wymagania:

  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • brak uzależnienia od alkoholi;
  • zmotywowanie i chęci do podjęcia pracy;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie swoich zadań;
  • sprawność manualna;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • bezpłatne wyżywienie;
  • opłacenie kosztów przejazdów lub przelotów, a także odzieży i ubezpieczenia;
  • możliwość opłacenia Internetu;
  • atrakcyjne warunki finansowe i możliwość otrzymania podwyżki;
  • przeszkolenie pracownicze.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 884 395 799 albo prosimy wysyłać aplikacje wraz z CV poprzesz stronę:

www.olx.pl/oferta/praca/pielegnacja-pol-golfowych-szwecja-CID4-IDPwBF7.html

ID ogłoszenia: 1026318c84d8becd