SEK138,20/h brutto

Dam fizyczną pracę w Szwecji od zaraz sortowanie owoców bez języka Uppsala

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Uppsala
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej

Chętnie zatrudnimy w zakładzie z Uppsali pracowników bez znajomości języka szwedzkiego. Od zaraz fizyczna praca w Szwecji przy sortowaniu owoców oraz warzyw.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce: Uppsala, Szwecja

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 138,20 SEK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na ręcznym segregowaniu owoców i warzyw przy taśmie
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się myciem i pakowaniem towarów

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat.B oraz własnego auta

Oferujemy:

  • konkurencyjne zarobki
  • pracę na czas określony
  • zatrudnienie dla par i grup
  • wynagrodzenie wypłacane na konto raz w tygodniu
  • zwrot części kosztów podróży do Szwecji przez pracodawcę

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie zgłoszeń z CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet_pl@swedenmail.com z dopiskiem w tytule „sortowanie owoców Uppsala”

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-szwecji-fizyczna-bez-jezyka-przy-sortowaniu-owocow-uppsala/

ID ogłoszenia: 1175b85942bad20b