£7,83/h brutto

Dam pracę w Anglii bez języka przy zbiorach pomidorów od zaraz Manchester

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Manchester
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa

Chętnie zatrudnimy od zaraz w szklarni z Manchesteru przy zbiorach pomidorów. Oferta dobrze płatnej pracy w Anglii dla Polaków bez znajomości języka na czas określony.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce zatrudniania: Manchester, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 7,83 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na zbieraniu pomidorów w warunkach szklarniowych
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie i sortowanie warzyw

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia fizycznej pracy
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • pracowitość i doświadczenie
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • dobra kondycja

Oferujemy:

  • zapewnione zamieszkanie w cenie 42 GBP tygodniowo
  • zarobki wypłacane na czas
  • zatrudnienie na sezon 2018

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail:

natalia@agropraktika.lt

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/oferta-sezonowej-pracy-w-anglii-bez-jezyka-przy-zbiorze-pomidorow-manchester-2018-program-concordia/

ID ogłoszenia: 365b67f993e5767