£na akord

Dam pracę w Anglii bez znajomości języka przy zbiorach truskawek

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Anglia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne

Od zaraz damy fizyczną pracę w Anglii przy zbiorze owoców miękkich i twardych. Oferta sezonowa dla osób bez znajomości języka angielskiego i doświadczenia. Zatrudnienie od kwietnia do listopada 2014 roku.

Stanowisko: pracownik do zbioru
Lokalizacja: Anglia
Wynagrodzenie: na akord

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należało zbieranie owoców znajdujących się w tunelach foliowych (na stołach lub na ziemi) oraz inne dodatkowe prace polowe.

Wymagania:
– najlepiej pracownik fizyczny
– bardzo dobra sprawność ruchowa
– osoba zdrowa, bez nałogów
– doświadczenie w pracy na farmie będzie dodatkowym atutem
– przepracowanie wszystkich zaproponowanych miesięcy zbiorów
– odbycie spotkania rekrutacyjnego ( Kraków- 14.03.2014; Sochaczew 18.03.204)

Oferujemy:
– dobrą płacę
– zakwaterowanie płatne 34,37 funtów na tydzień od osoby
– pracę w tunelach foliowych
– pracę na akord przy wcześniejszym wyrobieniu normy godzinowej ze stawką 6,31 funtów brutto

Aplikacja:
Odbywa się poprzez uczestnictwo w szkoleniu rekrutacyjno- informacyjnym. Wybierają Państwo jedno miasto z dwóch przedstawionych: Kraków- 14.03.2014; Sochaczew 18.03.204 w razie pytań proszę pisać na maila: karolina@agri-fresh.com

Źródło: http://praca-sezonowa-za-granica.pl/praca/praca-sezonowa-bez-jezyka-przy-zbiorach-owocow-w-anglii/

ID ogłoszenia: 446532e2b9ab44b8

4 komentarze na “Dam pracę w Anglii bez znajomości języka przy zbiorach truskawek”

  1. spidi17 na @

    Witam. Jestem zainteresowany ta ofertą , dyspozycyjny cały czas, pracowity, bez nałogów.

  2. mistrz100 na @

    Witam
    Jestem studentem, mam 22 lata. Jestem zainteresowany powyższą ofertą pracy.
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o odpowiedż.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  3. Izabela93 na @

    Witam jestem zainteresowana praca prosze o kontakt 509218988 angielski w mowie i pismie na poziomie dobrym Pozdrawiam Iza

  4. myheel na @

    Witam, Jesli ptrzwebowaliby Państwo transportu dla osob z Polski lub Anglii jestesmy w stanie zorganizowac takie przejazdy jezdzimy regularnie od ponad 4 lat , mamy busiki 9-osobowe .Dziekuje i zapraszam do skorzystania z naszych uslug. Tel 079 320 29 323. lub w polsce 607 694 217