£10/h netto

Dam pracę w Anglii dla kobiet od zaraz przy zbiorach pieczarek Yorkshire UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Yorkshire
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej

Poszukujemy chętnych kobiet do zatrudnienia w Yorkshire od zaraz. Ogłoszenie dobrze płatnej pracy w Anglii przy zbiorach pieczarek z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce pracy: Yorkshire, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 10 GBP za godzinę netto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na zbieraniu pieczarek w warunkach szklarniowych

Wymagania:

  • preferowane do zatrudnienia są kobiety
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • co najmniej roczne doświadczenie w zbiorach pieczarek

Oferujemy:

  • bardzo dobre zarobki
  • zapewniony darmowy przejazd do Anglii
  • zamieszkanie w komfortowych warunkach
  • pracę bez pośredników
  • zarobki wypłacane co 2 tygodnie
  • dużą liczbę godzin z możliwością wypracowywania nadgodzin
  • wsparcie polskiego konsultanta
  • dojazdy do pracy
  • pełne ubezpieczenie dla pracowników
  • prawo do płatnego urlopu
  • odprowadzanie składek przez pracodawcę
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę
  • bezpłatne zamieszkanie w apartamentach z kuchnią i łazienką

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń aplikacyjnych na adres:

injomapoland@gmail.com

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/zbior-pieczarek-sezonowa-praca-w-anglii-2018-yorkshire-uk/

ID ogłoszenia: 1795a9712d6123a0

2 komentarze na “Dam pracę w Anglii dla kobiet od zaraz przy zbiorach pieczarek Yorkshire UK”

  1. KACHO4 na @

    Witam,
    Dzień dobry,
    wraz z koleżanką jesteśmy pilnie zainteresowane pracą przy zbiorze pieczarek w Yorkshire.
    Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w powyższej pracy.

    Bardzo proszę o pilny kontakt telefoniczny (513641500) lub e-mail w celu omówienia szczegółów lub podanie nr tel. pod którym uzyskamy odpowiedzi na nasze pytania.
    To dla nas bardzo pilne.
    Zależy nam aby ustalić Od kiedy początek pracy, warunki płacowe, koszty dodatkowe, warunki lokalowe, długość umowy i inne formalności.

    Z poważaniem
    Katarzyna Chojnacka

  2. KACHO4 na @

    witam,
    ponawiam – jestem pilnie zainteresowana pracą przy zbiorze pieczarek w Anglii.
    Proszę o okontakt
    tel. 513641500

    Pozdrawiam