£do ustalenia

Dam pracę w Anglii od zaraz w ogrodnictwie przy kwiatach w szklarni Ledbury

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Ledbury
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Oferta pracy w Anglii w mieście Ledbury dla pracowników fizycznych do pracy w Anglii. Zatrudnienie od zaraz przy pielęgnacji kwiatów w szklarni bez doświadczenia. Wymagana jest znajomość języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: Anglia, Ledbury
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Praca odbywa się w szklarni i polega na pielęgnowaniu kwiatów. Pracownik będzie podlewać, przesadzać, nawozić oraz podcinać rośliny. Do zadań osoby zatrudnionej jest też zajmowanie się pakowaniem produktów.

Wymagania:
– podstawowa znajomość języka angielskiego
– kandydat zamieszkały w Anglii
– osoby zainteresowane ogłoszeniem powinny posiadać numer NIN
– posiadanie auto do przemieszczania się jest konieczne
– doświadczenie na danym stanowisku będzie dodatkowym atutem
– delikatność, dokładność

Oferujemy:
– zatrudnienie sezonowe od zaraz
– brak kosztów podczas rekrutacji
– możliwość pracowania bez posiadania doświadczenia
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– pracę w międzynarodowym zespole
– wdrożenie w system firmy
– szkolenia pracownicze

Aplikacja:
Aplikować prosimy za pośrednictwem strony: http://www.poloniusz.pl/o1-22lgi6/

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/oferta-sezonowej-pracy-w-anglii-od-zaraz-przy-kwiatach-w-szklarni-ledbury/

ID ogłoszenia: 186541f5d5802662