PLN10 000 netto/mc

Dam pracę w Danii bez znajomości języka leśnictwo od zaraz 2023

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Dania
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2023

Aktualna od zaraz, sezonowa praca w Danii dla dyspozycyjnych Polaków. Zatrudnienie 2023 w leśnictwie bez znajomości języka duńskiego. Zakwaterowanie zostanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik leśnictwa.

Lokalizacja: Dania.

Wynagrodzenie: 10 000 PLN netto/mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 15.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się formowaniem drzewek, a także sadzeniem i podkrzesywaniem drzewek;
  • zakładanie patyczków ochronnych;
  • zadaniem będzie też obrywanie pączków, malowanie czubków oraz wycinanie drzew.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • zmotywowanie i chęci do pracy w leśnictwie;
  • wysoka kondycja fizyczna;
  • odpowiedzialne i sumienne wykonywanie zadań;
  • atutem będzie doświadczenie.

Oferujemy:

  • rękawice oraz kurtkę i spodnie przeciwdeszczowe;
  • zakwaterowanie;
  • wypłatę raz na miesiąc;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • możliwość wzięcia zaliczki w wysokości nie przekraczającej 3000 DKK na kwartał.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Danii, proszone są o wysyłanie zgłoszeń poprzez formularz na stronie:

www.pf-gruppen.com/aplikuj-o-prac%C4%99

Źródło: www.pf-gruppen.com/oferty-pracy-w-danii/le%C5%9Bnictwo/l-100-r%C3%B3%C5%BCne-prace-le%C5%9Bne

ID ogłoszenia: 499644c25b95b628