€do ustalenia

Ogrodnictwo dam pracę w Holandii dla studentów przy kwiatach bez języka Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Venlo

Oferta sezonowej pracy w Holandii (Venlo) przy pielęgnowaniu kwiatów szklarniowych. Zatrudnienie w ogrodnictwie dla studentów bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Ogrodnik przy pielęgnowaniu kwiatów
Lokalizacja: Holandia, Venlo
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– uprawa tulipanów
– zbieranie kwiatów i następnie ich łączenie w bukiety
– pakowanie
– pielęgnowanie roślin

Wymagania:
– najchętniej zatrudniamy uczniów, studentów czy absolwentów
– zdolności manualne
– chętnie przyjmujemy osoby posiadające prawo jazdy
– angielski na poziomie komunikatywnym będzie mile widziany
– przyjazne nastawienie
– uczciwość, pracowitość, zaangażowanie
– doświadczenie na danym stanowisku będzie atutem

Oferujemy:
– dobrze płatną pracę sezonową
– wynagrodzenie wypłacane co 7 dni
– bonusy do stawki podstawowej
– pracownikom zapewniamy ubezpieczenie
– miejsce do spania
– transport do Holandii
– zapewniamy wystawienie jarografów
– osobą do 23 roku życia oferujemy mniejsze koszty zamieszkania

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przejść na stronę: http://www.infopraca.pl/praca/pracownik-szklarni-tulipany-venlo-holandia/venlo-holandia/10923352

Źródło:

ID ogłoszenia: 78756c628cc49de5

19 komentarzy na “Ogrodnictwo dam pracę w Holandii dla studentów przy kwiatach bez języka Venlo”

  1. Adrian6xd na @

    Dzień dobry . Poszukuje pracy na okres wakacyjny . Mam 17 i jestem osoba ambitną , pracowita oraz otwarta na nowe wyzwania .Pracowałem w ogrodnictwie w Polsce . Proszę o kontakt na e-mail adrian6xdd@gmail.com . Pozdrawiam

  2. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 24 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  3. j-sabina na @

    Witam
    Wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowae pracą w Państwa. Mamy 19 lat, jesteśmy energiczne, szybko się uczymy i nie boimy się żadnej pracy. Pracę możemy rozpocząć od początku czerwca.
    Prosimy o odpowiedź.

    Kontakt: sabina.jas7@tlen.pl

  4. konrad111 na @

    Witam! Wraz z moją dziewczyną jesteśmy zainteresowani państwa ofertą. Jesteśmy rzetelni, pracowici, szybko się uczymy oraz mamy dobrą siłę fizyczną. Mamy po 19 lat i chcielibyśmy zarobić trochę pieniędzy na start w życie. Jesteśmy dyspozycyjni od ostatniego tygodnia czerwca. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Tel:693828296 E-mail:metallica18@onet.pl

    • Kacperrr na @

      Witam.Jestem zainteresowany pracą u państwa wraz z dziewczyną.
      Mamy po 17 lat, nie boimy się wyzwań , jesteśmy punktualni, pracowici i co najważniejsze szybko się uczymy.
      Doświadczenie: praca na gospodarstwie, zbiory owoców.
      Pracę możemy rozpocząć od połowy czerwca.

      Kontakt:
      Telefon: 536952650
      E-mail: agronas_97@w.pl

  5. sznaj.domi na @

    Witam!
    Wraz z moim chłopakiem potrzebujemy zarobić na start. Mamy po 21 i 20 lat, chcielibyśmy wyjechać w ostatnim tygodniu czerwca(tak jak kończy się sesja).
    Oboje mamy doświadczenie w pracy. Ja pracowałam przy zbiorze malin, on na hurtowni oraz przy zbiorze jabłek,wiec oboje nie boimy się pracy.
    Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź i rozpatrzenie naszej kandydatury.
    tel. 785642629
    e-mail sznajdrowicz.dominika@gmail.com
    Pozdrawiam.

  6. korneliusz na @

    Witam ja wraz z 3 przyjaciółmi jesteśmy zainteresowani ofertą pracy.
    Nasz wiek to 18-20 lat wszyscy chetni do pracy oraz wszyscy posiadamy prawo jazdy.
    Możemy rozpocząć pracę od połowy maja.
    Z góry dzieki 🙂
    kontakt :
    korneliusz.filipiak@gmail.com
    661629261

  7. naliss_arte na @

    Witam.

    Jestem studentem 4 roku, niedługo mam obronę i do października będę miał wolne, ponieważ od października zaczynam studia 2 stopnia magisteskie.
    Szukam pracy na ten okres.
    Proszę o odpowiedz

    Dziękuję i pozdrawiam

    e-mail: damian.maciocha@gmail.com

  8. ola.iadala na @

    Witam!
    Jestem zainteresowana Państwa ofertą. Można mnie opisać jako sumienną, pracowitą osobę uczącą się. Mam doświadczenie w pracy ogrodniczej. Jestem dyspozycyjna od ostatnich tygodni czerwca. Proszę o kontakt.
    Pozdrawiam!
    Email – aleksandra.zlotowska99@gmail.com

  9. muzyczkaxd na @

    Witam.
    Razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani pracą w okresie koniec czerwca, ewentualnie początek lipca do końca września.
    Ja mam 20 lat, chłopak 23.
    Jesteśmy studentami.
    Proszę o kontakt.
    afrankowska@gazeta.pl
    Pozdrawiam!

  10. justusxxx na @

    Witam.
    Wraz z moim chłopakiem jesteśmy studentami.
    Jestesmy wysportowani, sumienni i otwarci na nowe doświadczenia.
    Prosze o kontakt.
    Email- historia12345@wp.pl

  11. KaralenkaAnastasiya na @

    Dzień dobry!
    Wraz z chłopakiem jesteśmy bardzo zainteresowany w pracy na lato. Chcemy zarobić na sart życia. Jesteśmy studentami (Oba mamy 21 rok). Mamy dobrą fizyczną siłę, punktualne i odpowiedzialne, szybko uczymy się, szybko nawiązujemy kontakty.
    Będziemy wolne od końca czerwca
    Bardzo proszę o kontakt
    tel- 500 33 69 76
    somelove1994@gmail.com

  12. olasia na @

    Witamy! Jako dwie studentki jesteśmy zainteresowane Państwa ofertą. Obie mamy doświadczenie w pracy. Jesteśmy pracowite, kreatywne i energiczne. Posiadamy znajomość języka angielskiego i niemieckiego oraz prawo jazdy. Pracę możemy zacząć od początku lipca. Prosimy o pozytywne rozpatrzenie prośby i kontakt.
    asiapoop@gmail.com

  13. pawel230 na @

    Witam, razem z dwoma kolegami jesteśmy zainteresowani ofertą, ofertą, mamy 18-19 lat. Jesteśmy energiczni, dobrze zbudowani fizycznie i chętni do placy. Znamy angielski i posiadamy prawo jazdy. Proszę o kontakt riders42@wp.pl

  14. paula_43 na @

    Witam!
    Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą.
    Oboje mamy 18 lat. Jesteśmy uczciwi, pracowici, szybko się uczymy. Oboje posiadamy prawo jazdy. Pracę możemy rozpocząć od początku lipca. Będę bardzo wdzięczna za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby oraz kontakt.

    Telefon: 696425055
    Email: paula_43@wp.pl

    Pozdrawiam.

  15. Weles96 na @

    Witam razem z dwoma moimi kolegami jesteśmy zainteresowani ofertą pracy ma 18-21 lat .
    Jesteśmy pracowici energiczni szybko się uczymy . proszę o kontakt mój numer tel.572042275 i adres e-mail piotr.bak96@gmail.com

  16. Alex na @

    Dzień Dobry!
    Jesteśmy młodymi studentami około 8 osób w kwiecie wieku, zainteresowanymi w prace
    Proszę o kontakt
    panasova.sasha@gmail.com

  17. dunia223 na @

    Dzień dobry,
    Mam 18lat wraz z chłopakiem (19lat) jesteśmy zainteresowani oferta pracy.Jesteśmy energiczni, uczciwi,sprawni fizycznie i szybko się uczymy.Prace możemy rozpocząć od połowy czerwca Proszę o kontakt 886098086 lub na e-mail wklaudias@wp.pl

  18. filip166 na @

    Szanowni Państwo,
    jestem studentem Politechniki Poznańskiej chętnym do podjęcia tej pracy. Jestem dostępny od początku lipca do końca września. Cechuje mnie pracowitość i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

    Kontakt:
    790-585-085
    filiplaskowski16@gmail.com

    Z poważaniem
    Filip Laskowski