€według stawek wiekowych

Dam pracę w Holandii od zaraz w ogrodnictwie przy kwiatach bez języka Haga

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Haga
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: minimum 3 miesiące

Szukamy od zaraz nowych pracowników do szklarni w Hadze. Holandia praca w ogrodnictwie, przy pielęgnacji kwiatów, bez znajomości języka niderlandzkiego oraz doświadczenia na podobnym stanowisku.

Stanowisko: pracownik szklarni.

Lokalizacja: Haga, Holandia.

Zarobki: według stawek wiekowych.

Zakres obowiązków:

  • praca polega na pielęgnacji chryzantem;
  • podlewanie kwiatów;
  • plewienie;
  • obrywanie pączków;
  • plauzowanie;
  • ścinanie kwiatów;
  • pakowanie do wysyłki.

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy własnej;
  • mile widziane prawo jazdy kat.B;
  • gotowość do wyjazdu nawet od zaraz;
  • motywacja do pracy;
  • sprawność i siła fizyczna oraz dobre zdrowie;
  • dyspozycyjność na co najmniej 3 miesiące.

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie w dobrych warunkach;
  • umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • wysokie wynagrodzenie;
  • dodatek wakacyjny;
  • pomoc w sprawach formalnych;
  • szkolenie wprowadzające w obowiązki;
  • wsparcie polskiego koordynatora.

Aplikacje:
Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji poprzez link:

Informujemy, że nie wysyłamy odpowiedzi odmownych. Odpowiadamy jedynie na niektóre ogłoszenia.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-od-zaraz-w-ogrodnictwie-bez-jezyka-przy-kwiatach-haga/

ID ogłoszenia: 503573f4c3282914

2 komentarze na “Dam pracę w Holandii od zaraz w ogrodnictwie przy kwiatach bez języka Haga”

  1. Allan32 na @

    WItam jestem zainteresowany podjęciem tej pracy, prosze o wiecej szczegółów pod adresem aleksygrzybowski1@gmail.com lub nr tel +48 797789575 znam Język Angielski.
    Pozdrawiam.

  2. Julita22 na @

    Witam
    Jesteśmy zainteresowane ofertą Ja moja mama i koleżanka mamy. Mamy doświadczenie przy zbiorach Ja przy zbiorze pieczarek na akord moja mama w raz z koleżanką moja doświadczenie przy zbiorach szparagów w Niemczech. Posiadam prawo jazdy kat. B. Proszę o kontakt
    Nr tel: +48 573 357 100
    E-mail: anecia2286@wp.pl
    Pozdrawiam