€do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii przy zbiorach pomidorów dla kobiet od zaraz bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Holandia
  • Zakwaterowanie: Brak

Aktualnie poszukujemy pracowników do zbioru pomidorów. Oferta sezonowej pracy w Holandii od zaraz. Zatrudnienie dla 4 kobiet bez znajomości holenderskiego.

Stanowisko: Zbieracz pomidorów

Lokalizacja: Holandia

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Wykonywanie zadań przy pomidorach szklarniowych.
  • Obowiązkiem będzie pielęgnowanie, zbiór, pakowanie, sortowanie oraz przygotowanie do transportu.

Wymagania:

  • zgłoszenia od kobiet
  • wiek kandydatów od 25 do 35
  • energiczność,
  • Praca wymagać będzie dobrej sprawności fizycznej
  • dyspozycyjność od 4 sierpnia
  • sumienność, pracowitość
  • umiejętność pracy od presją czasu

Oferujemy:

  • zatrudnienie dla 4 kobiet
  • praca sezonowa

Aplikacja:

[ogłoszenie wygasło]

Źródło: praca-zagranica24.pl

ID ogłoszenia: 11453d555ac21b83

ilość wszystkich wyświetleń: 3862, dzisiaj: 1

3 komentarze na “Dam pracę w Holandii przy zbiorach pomidorów dla kobiet od zaraz bez języka”

  1. katalina na @

    Dzien dobry. Mam 25 lat. Fizycznie wytrzymala z radoscia podejmie te prace. +48880623924
    bagira933@gmail.com. wolie poprzedni kontakt mailowy.

  2.   na @

    Witam
    Jestem studentem, mam 22 lata. Jestem zainteresowany powyższą ofertą pracy.
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o odpowiedż.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  3. marlenaka7 na @

    Witam jestem zainteresowana tą ofertą proszę o kontakt tel:725832625 marlenaka7@wp.pl