€do ustalenia

Dam pracę w Holandii przy zbiorach pomidorów w szklarni bez języka 2015

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Holandia

Aktualnie szukamy pracowników do szklarni przy zbiorach pomidorów i ich pielęgnowaniu. Praca w Holandii dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego. Pracodawca wymaga od pracownika posiadania doświadczenia.

Stanowisko: pracownik szklarni
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– zrywanie dojrzałych pomidorów
– pielęgnowanie tych warzyw, które jeszcze rosną
– prowadzenie prac porządkowych

Wymagania:
– konieczne jest posiadanie doświadczenia na danym stanowisku
– motywacja, zaangażowanie
– zręczność, sprawne dłonie, spostrzegawczość
– możliwość podjęcia pracy fizycznej
– punktualne stawianie się w pracy

Oferujemy:
– dobre warunki zatrudnienia
– pracę w międzynarodowym środowisku
– dobrze płatną prace
– zatrudnienie tymczasowe
– miejsce do zamieszkania
– pomagamy w kwestiach formalnych
– na miejscu obecność koordynatorów
– zapewniamy rozwój zawodowy

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem mailowym: j.nowak@beetsma.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-szklarni-zrywanie-pomidorow-id274966.html

ID ogłoszenia: 112550dceedbcb4d

15 komentarzy na “Dam pracę w Holandii przy zbiorach pomidorów w szklarni bez języka 2015”

  1. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl

    Pozdrawiam

  2. AnetaProchno na @

    Witam
    Wraz z chłopakiem poszukujemy pracy na wakacje od lipca. Mamy doświadczenie w pracy przy zbiorach, za granicą. Jesteśmy wytrzymali fizycznie puntkualni i bardzo szybko uczymy sie nowej pracy. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 791957066
    E-mail: andzinka094@wp.pl
    Proszę o szybką odpowiedź.
    Pozdrawiam.

  3. marekpietrzyk na @

    OSTRZEŻENIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Uważajcie na gościa z nickiem PAW i meilem daniels97@wp.pl dzwonil do mnie w sprawie pracy ze ma prace dla mnie mowi z akcentem jakby koreańczyka. oferuje prace zagranicą.ale i sam jej niby poszukuje ale po rozmowie z nim powiedzial mi ze on nie szuka pracy tylko ze daje prace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!i ze wie ze jego numer telefonu widnieje we wszystkich ofertach pracy ale ze to na 100 % nie on…….w rozmowie tel. mówi zeby wyslac swoje dane do umowy,a umowe wysle za dzien lub dwa…!!!!!!

  4. porter737 na @

    Uwaga na użytkownika daniels97@wp.pl Prawdopodobnie wyłudza dane osobowe !!!!!!!!!!!

  5. sebaa na @

    j.nowak@beetsma.pl

  6. sebaa na @

    Witam, jestem zainteresowany Państwa oferta pracy, Mam 19 lat jestem zdrowy,pracowity,odpowiedzialny,bez nałogów,szybko się uczę.Proszę o kontakt mój nr to 510783347

  7. kubastrike na @

    Witam
    Mam na imię Jakub i jestem zainteresowany państwa ofertą. Jestem dostępny od lipca do połowy września .Jestem studentem Politechniki gdańskiej mam 22 lata i doświadczenie w zbiorach ponadto jestem osobą silną, rzetelną, uczciwą i chętną do pracy. Znajomość języka Angielskiego w stopniu komunikatywny. Nie boję się ciężkiej pracy gdyż często pracuje w gospodarstwie rolnym. Bardzo zależy mi na pracy zagranicą gdyż jestem studentem i muszę opłacić studia.
    Byłbym niezmiernie wdzięczny gdyby państwo odpowiedzieli na moje zgłoszenie.
    Dane: 605-621-559
    tubszon1234@tlen.pl
    Z poważaniem,
    Jakub

  8. Bartekk1 na @

    Witam wraz z kolega jestesmy zainteresowani w wieku (17 i 18 lat) Prosze o kontakt : ochab@poczta.onet.eu

  9. Bados333 na @

    Studiuję w Polsce . Mam obywatelstwo białoruskie i mam kartę czasowego pobytu,czy mógłbym podjąć pracę na takich samych warunkach jak polacy ?

  10. Sylwia na @

    Witam
    2 kobiety w wieku 19 i 20 lat, bez nałogów, pracowite i sumienne, z komunikatywną znajomością języka angielskiego- jesteśmy bardzo zainteresowane przedstawioną ofertą.
    Polecamy się i prosimy o kontakt
    e-mail: sylwia2104@op.pl

  11. kamil2355 na @

    Jestem osobą sumienną, odpowiedzialną za wykonywaną pracę. Łatwo przychodzi mi przyswajanie nowych umiejętności,bez nałogów.Mam 18 lat.Bardzo proszę o kontakt.
    E-mail: kamil3203@op.pl
    Tel. 791 921 909

  12. bartekkk na @

    Witam ,
    Jestem zainteresowany Państwa oferta pracy.Mam ukończone 18 lat jestem osobą pracowitą , sumienną oraz punktualną . J.Angielski w stopniu komunikatywnym .
    Proszę o Kontakt :
    Nr. tel : 697-922-166
    E-mail : bartosz69@onet.eu

  13. maglen na @

    Witam!
    Mam 20 lat i jestem zainteresowana Państwa ofertą. Jestem osobą sumienną i pracowitą. Mam doświadczenie w pracy przy zbiorach. Proszę o kontakt na adres magdalena008@poczta.onet.pl

  14. aldona054 na @

    Dzień dobry,
    Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani tą ofertą. Ja mam 19 lat, on 21. Oboje jesteśmy bardzo sprawni fizycznie. Chłopak posiada prawo jazdy kat. B, ukończony kurs na jazdę wózkiem widłowym oraz własny samochód. Posiadamy doswiadczenie w zbiorach warzyw i owoców. Angielski na bardzo dobrym poziomie. Jesteśmy gotowi podjąć pracę od lipca do końca sierpnia. Sumienni i obowiązkowi. Posiadamy dużą motywację o pracy. Proszę o kontakt:
    tel.: 731732204
    aldona054@amorki.pl

  15. krystofinio1 na @

    Witam. Mam na imię Krystian(20lat) Razem z dziewczyna Aleksandra(18lat) jesteśmy zainteresowani dana oferta pracy. Oboje Posiadamy doświadczenie w zbiorach. Jesteśmy rzetelni pracowici, punktualni z dużym zapałem do pracy. Proszę o kontakt 609-165-782 E- mail wnukola1@wp.pl. Wyjazd Możliwy od zaraz.