€9,84/h brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz ogrodnictwo bez języka przy kwiatach Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Drezno
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa

Dostępna od zaraz praca w Niemczech przy kwiatach dla 6 osób bez znajomości języka. Ogrodnictwo – oferta zatrudnienia w szklarni z Drezna przy pielęgnacji i ścinaniu roślin.

Stanowisko: pracownik sezonowy w szklarni

Miejsce zatrudnienia: Drezno, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: około 6-8 tygodni

Liczba wakatów: 6

Wynagrodzenie: 9,84 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca w szklarni będzie polegała na pielęgnacji i zrywaniu kwiatów
  • obowiązkiem pracownika będzie należało wykonywanie innych prac ogrodniczych zlecanych na bieżąco

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • dobry ogólny stan zdrowia
  • pracowitość i zaangażowanie
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • brak uzależnień
  • sumienność i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • dużą ilość godzin
  • zatrudnienie na uczciwych warunkach
  • opiekę koordynatora
  • pracę sezonową w Niemczech

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń z CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres e-mail:

arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem „Praca przy kwiatach, Drezno”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-ogrodnictwo-przy-kwiatach-drezno/

ID ogłoszenia: 73359f0e2227c4bb