€9,20/h brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz przy zbiorach jabłek bez języka Cottbus 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Cottbus
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa

Propozycja zatrudnienia sezonowego w Cottbus dla kandydatów bez znajomości języka niemieckiego. Od zaraz praca w Niemczech przy zbiorach jabłek w sadzie.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce: Cottbus, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 9,20 euro za godzinę brutto

Czas trwania umowy: 6-8 tygodni

Liczba wakatów: 10

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna polegająca na zrywaniu jabłek z drzew za pomocą drabiny i chwytaka
  • osoba zatrudniona będzie także zbierała owoce, które spadły z drzew do osobnych skrzynek

Wymagania:

  • preferowane osoby ze statusem studenta
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz do końca września
  • zaletą będzie własny samochód

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane co tydzień
  • darmowy dostęp do wifi
  • zatrudnienie bezpośrednio u rolnika
  • zapewnione ubezpieczenie NNW
  • możliwość zamieszkania w domkach z dostępem do kuchni za 7 euro dziennie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z dopiskiem „zbiory jabłek Cottbus 2017” na adres:

einfachlosungen-cv@germany.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-sierpnia-2017-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-przy-zbiorach-jablek-cottbus/

ID ogłoszenia: 296597219e3b2374

2 komentarze na “Dam pracę w Niemczech od zaraz przy zbiorach jabłek bez języka Cottbus 2017”

  1. asia0701 na @

    Witam

    Znalazłam Państwa ofertę pracy i chciałabym zapytać czy wciąż jest aktualna? Jeżeli tak to czy jest możliwość zatrudnienia dla par?

    Pozdrawiam
    Joanna Czyżewska

  2. SEBEK211 na @

    Witam serdecznie jestem zainteresowany praca jeśli jest jeszcze oferta aktualna pozdrawiam Sebastiannr tel 730980591