€na akord (2,40 euro za kg)

Dam pracę w Niemczech przy zbiorach owoców bez języka od zaraz Bottrop

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Bottrop
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne

Od zaraz zatrudnimy 15 pracowników bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia do pracy w Niemczech. Oferta z Bottrop przy zbiorach borówki na wakacje. Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: Niemcy, Bottrop
Wynagrodzenie: na akord (2,40 euro za kg)
Numer referencyjny: pa/043/14

Zadania:
Pracownik będzie odpowiedzialny za zbieranie borówek oraz za kontrolowanie jakości owoców. Następnie zatrudniony będzie pakować borówki do skrzynek.

Wymagania:
– posiadanie doświadczenia będzie dodatkowo brane pod uwagę podczas procesu rekrutacji
– zabranie ze sobą odpowiedniej nieprzemakalnej odzieży i butów
– możliwość zatrudnienia na okres od 3 do 4 tygodni
– przyjazd samochodem będzie dodatkowym atutem
– osoba zręczna, szybko wykonująca zadania

Oferujemy:
– legalną pracę na niemieckich warunkach
– miejsce noclegowe bezpłatne
– dla chętnych możliwość wyrobienia nadgodzin
– szybkie przeszkolenie w pierwszych dniach

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV w języku niemieckim wraz z klauzulą poufności na adres: polnische-arbeiter@clerk.com w tytule wiadomości proszę wpisać numer referencyjny.

Źródło:

ID ogłoszenia: 70453e005ba69897