€do ustalenia

Dam pracę w Niemczech przy zbiorach warzyw w szklarni bez języka Senftenberg

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Senftenberg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne

Pilnie szukamy Polaków bez doświadczenia i znajomości języka niemieckiego. Praca w Niemczech (Senftenberg) przy zbiorach ogórków i warzyw uprawianych w szklarni. Zatrudnienie już od kwietnia na około 7 miesięcy.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach warzyw
Lokalizacja: Niemcy, Senftenberg
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od kwietnia

Zadania:
– pielęgnowanie pomidorów i ogórków
– zbieranie dojrzałych warzyw
– prace wykonywane są w szklarni

Wymagania:
– chętnie przyjmujemy doświadczonych pracowników
– możliwość podjęcia zatrudnienia w danym okresie
– jedynie dla niekaranych Polaków
– bardzo dobre zdrowie
– zwinność, elastyczność, gibkość
– przyjazd samochodem jest mile widziany

Oferujemy:
– na miejscu zapewniamy pomoc polskiego opiekuna
– dobrze płatną pracę
– wynagrodzenie wypłacane w systemie dwutygodniowym
– pracę od kwietnia do października
– zamieszkanie w hotelu robotniczym na czas trwania umowy
– podpisanie umowy z agencją zatrudnienia

Aplikacja:
Zgłoszenia w języku niemieckim bądź angielskim przyjmujemy na maila: Red-Dot@worker.com z tematem: zo/de/002/16
Należy pamiętać o dołączeniu klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Źródło:

ID ogłoszenia: 56556b90e91bd07f

6 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech przy zbiorach warzyw w szklarni bez języka Senftenberg”

  1. Sylwia Krupka na @

    witam jestem zainteresowana wasza praca’ jestem pracowita sumiennna .,punktualna,mam doswiadzenie w ogrodnictwie Jestem osoba mloda mamm33 lata znam troszke jezyk niemiecki.Pracowalam w Berlinie na komisie Samochodowym myjna reczna przez prawie 2 lata .dziekuje prosze o kontakt tel.+48511468530 lub przez poczte onet sylwia.krupka@onet.pl pozdrawiam

  2. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 24 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  3. piotrkloka na @

    Witam mam na imię Piotr i jestem zainteresowany ofertą pracy proszę o kontakt na E-mail piotrkloka73@wp.pl lub Tel;605104609. Pozdrawiam.

  4. slawekbosiak na @

    Witam mam na imię Sławek i jestem zainteresowany ofertą pracy pracowałem na szklarni w Holandii przy pomidorach prosił bym o kontakt pod numer tel. +48693735438 lub e-mail slawekbosiak.18@wp.pl

  5. Edyta92 na @

    Witam, razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą i pracą przez cały podany przez Państwa okres. Zdrowi, niekarani, gotowi podjąć pracę w każdym terminie. Ambitnie podchodzimy do powierzonych nam obowiązków, zdyscyplinowani, można na nas polegać. Mamy 24-26 lat. Więcej informacji wysyłam na e-maila. Czekam na kontakt. Tel.: 791643676

  6. koniak44 na @

    Witam, wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani ofertą pracy w szklarni przez cały okres od kwietnia aż do końca zbiorów. Nie mamy problemów ze zdrowiem, oraz żadnych nałogów. Młodzi, ambitni, zdyscyplinowani. Więcej informacji w postaci CV oraz listów motywacyjnych przesyłamy na e-maila. Tel. kontaktowy: 884906716