NOK156 brutto/h

Dam pracę w Norwegii od zaraz bez języka pomoc kuchenna na wakacje Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Oslo
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne

Poszukiwane 2 osoby do podjęcia pracy w Norwegii w charakterze pomocy domowej. Zatrudnienie na wakacje w restauracji z Oslo bez znajomości języka norweskiego- wymagany angielski.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Zarobki: 156 NOK /h brutto

Miejsce pracy: Oslo

Obowiązki:

  • Do zadań osoby zatrudnionej będzie pomaganie przy gotowaniu dań dla gości.
  • Obowiązkiem będzie mycie, krojenie, obieranie oraz inne czynności związane z przetwarzaniem żywności.
  • Pracownicy będą odpowiedzialni za utrzymanie porządku i dbanie o czystość sztućców, talerzy i urządzeń

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz na wakacje
  • atutem będą aplikacje od osób posiadających status studenta
  • posiadanie książeczki z sanepidu
  • motywacja

Oferta:

  • Praca skierowana jest głównie dla kobiet
  • sezonowe zatrudnienie w Norwegii na legalnych warunkach
  • wyżywienie zapewnione na miejscu płatne- 40 NOK dziennie
  • pomoc przy tłumaczeniu dokumentów-zapewniona

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości zawierającej CV w języku angielskim lub norweskim na adres:

  • scandiworkers@email.com

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-sezonowa-od-zaraz-pomoc-kuchenna-z-jezykiem-angielskim-oslo/

ID ogłoszenia: 29553bff94a4ec75

ilość wszystkich wyświetleń: 6784, dzisiaj: 1