Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

NOKna akord

Dam pracę w Norwegii przy zbiorach truskawek bez znajomości języka Neskollen

 • Kraj: Niemcy
 • Region lub miasto: Neskollen
 • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
 • Data rozpoczęcia pracy: lipiec
 • Przewidywany czas zatrudnienia: 6-8 tygodni
 • Opublikowany:
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Dam pracę w Norwegii przy zbiorach truskawek bez znajomości języka Neskollen

Opis

Aktualnie szukamy 20 pracowników sezonowych do pracy w Norwegii przy zbiorach truskawek. Ogłoszenie z Neskollen dla studentów bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie na okres wakacyjny od lipca.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Norwegia, Neskollen
Wynagrodzenie: na akord
Start: lipiec
Liczba pracowników: 20
Podpisanie umowy: na 6-8 tygodni

Zadania:
Jest to praca fizyczna dla osób zdrowych. Zadania polegają na ręcznym zbiorze owoców bez względu na panujące warunki atmosferyczne.

Wymagania:
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim będzie mile widziana
– dobre zdrowie
– siła fizyczna
– doświadczenie przy zbiorach truskawek mile widziane
– najchętniej przyjmujemy osoby młode
– zabranie ze sobą odpowiedniego ubrania na każdą pogodę

Oferujemy:
– zatrudnienie do 8 tygodni
– pracę wakacyjną
– podpisanie umowy bez pośredników
– miejsce do zamieszkania w domkach mieszczących się na farmie (około 100 NOK za dzień)
– oferta również dla studentów
– rozpoczęcie pracy od lipca
– wynagrodzenie akordowe około 14-19 NOK za kg

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wypełniania formularza rejestracyjnego na stronie: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-wakacyjna-przy-zbiorach-truskawek-od-lipca-2015-w-neskollen/

ID ogłoszenia: 70855173b63d0797

37 komentarzy na “Dam pracę w Norwegii przy zbiorach truskawek bez znajomości języka Neskollen”

 1. paw na @

  Witam,
  Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
  Tel. 889220729
  E-mail: daniels97@wp.pl

  Pozdrawiam

 2. AnetaProchno na @

  Witam
  Wraz z chłopakiem (25,21lat) jestesmy zainteresowani Państwa oferta. Mamy doświadczenie w pracy przy zbiorach malin i cebuli w Norwegii, Znamy jezyk angielski w stopniu komunikatywnym. Jestesmy zdrowi i sprawni oraz wytrzymali fizycznie. Bardzo proszę o kontakt
  Tel,: 791-957-066
  E-mail : andzinka094@wp,pl

 3. mateusz8h na @

  Witam. Razem z trójką znajomych jesteśmy bardzo zainteresowani tą ofertą. Wszyscy jesteśmy z rocznika 95. Każdy z nas jest w pełni sprawną i aktywną osobą. Jesteśmy odpowiedzialni, ambitni oraz przykładni. Język angielski znamy na poziomie komunikatywnym. Pracę moglibyśmy podjąć od początku lipca na okres do 8 tygodni. Chcielibyśmy zarobić pieniądze na kolejne tygodnie wakacji oraz kolejny semestr studiów. Liczymy na kontakt.
  Pozdrawiamy.

  Kontakt:
  telefon- 669430088.
  e-mail- mateusz8h@op.pl

 4. 95mat9595 na @

  Szanowny Pan/Pani,

  Jestem zainteresowany podjęciem pracy u Państwa. Czasowo jestem dostępny od 26 czerwca do końca września. Mam 19 lat, studiuję. Jestem młodą, silną osobą, zdecydowaną na podjęcie pracy, bez nałogów. Znajomość języka angielskiego na poziomie B1 (intermediate). W czerwcu 2014 pracowałem przy zbiorach truskawek w Polsce. Było to duże gospodarstwo. Praca była ciężka, ale przyzwyczaiłem się do niej.

  Nie ukrywam, że bardzo zależy mi na tej właśnie pracy, dodatkowo Państwa warunki jak najbardziej mi odpowiadają.

  Byłbym przeogromnie szczęśliwy, gdyby Państwo odpowiedzieli na moje zgłoszenie . Mój nr tel.: 605 193 332, mail: mati1995.k@gmail.com.

  Z poważaniem,
  Mateusz

 5. kubastrike na @

  Witam
  Mam na imię Jakub i jestem zainteresowany państwa ofertą. Jestem dostępny od lipca do połowy września .Jestem studentem Politechniki gdańskiej mam 22 lata i doświadczenie w zbiorach ponadto jestem osobą silną, rzetelną, uczciwą i chętną do pracy. Znajomość języka Angielskiego w stopniu komunikatywny. Nie boję się ciężkiej pracy gdyż często pracuje w gospodarstwie rolnym. Bardzo zależy mi na pracy zagranicą gdyż jestem studentem i muszę opłacić studia.
  Byłbym niezmiernie wdzięczny gdyby państwo odpowiedzieli na moje zgłoszenie.
  Dane: 605-621-559
  tubszon1234@tlen.pl
  Z poważaniem,
  Jakub

 6. agt na @

  Witam serdecznie,
  jestem energiczną studentką (21 lat). Biegle mówię angielsku (poziom C1). Jestem wysportowana i chętna do pracy.
  Mój dziadek miał działkę i od małego zawsze tam pomagałam, więc nie będzie to dla mnie jakaś nowość. Posiadam książeczkę sanepidowską.

  Bardzo zależy mi na pracy. Proszę o kontakt.

  tel.: 518 808 355
  mail: agata.pisiewicz@gmail.com

  Z poważaniem,
  Agata

 7. aaaania na @

  Witam
  Ja wraz z dwójką rodzeństwa jesteśmy bardzo zainteresowani tą pracą.
  Proszę o kontakt: aanaa69@o2.pl

 8. marcinmachal na @

  Witam

  Jestem studentem(24 lata) posiadającym doświadczenie w pracach przy zbiorach.
  Od 4 lat regularnie wyjeżdżałem do takich prac w okresie od lipca do września.
  Zajmowałem się głownie zbiorem jabłek gruszek i czereśni , posługuje się językiem angielskim na poziomie B2. Możliwość przyjazdy własnym samochodem z grupą znajomych od 3 -4 osób również posiadają doświadczenie w pracach przy zbiorach.

  Proszę o kontakt

  gis.mmachal@gmail.com

 9. Godlewski na @

  Jesteśmy grupą dwu osobową, mężczyzna lat 22 oraz kobieta lat 19. Jesteśmy bardzo zainteresowani tą ofertą. Jesteśmy osobami ambitnymi, bez nałogów, przygotowani na ciężką pracę fizyczną, skorzy do pracy. Potrafimy pracować w zespole .Mamy doświadczenie w takiej pracy. Od dawna pracujemy przy zbiorach, Posługujemy się językiem angielskim i niemieckim na poziomie komunikatywnym .
  Prosimy o kontakt:
  e-mail: gpatrk@gmail.com
  tel: 888 784 942

 10. konradk na @

  Witam. 🙂

  Jestem uczniem 2klasy liceum. Posiadam niezbędne doświadczenie w pracach polowych jako mieszkaniec wsi posiadający własne gospodarstwo. Jestem zdrowy ,sprawny fizycznie ,a mój język jest opanowany w stopniu komunikatywnym. Bardzo zależy mi na tej pracy ,ponieważ zbieram pieniądze na wymarzone auto. Jestem pracowity ,uczciwy i przyzwyczajony do ciężkiej pracy. Odpowiada mi termin pracy i wynagrodzenie.
  690-162-918
  konradkrynicki1997@go2.pl

  Pozdrawiam. 🙂

 11. linda na @

  Witamy,
  jesteśmy bardzo zainteresowane tą ofertą pracy. 2 maturzystki (przyszłe studentki), pracowite, sumienne oraz sprawne fizycznie. Jesteśmy bardzo zmotywowane do pracy, szybko się uczymy, potrafimy pracować w grupie, miłe, pełne energii, bez nałogów. Bardzo nam zależy na tej pracy. Prosimy o kontakt: 607773318.

 12. Sylwia na @

  Witam
  2 kobiety w wieku 19 i 20 lat, bez nałogów, pracowite i sumienne, z komunikatywną znajomością języka angielskiego- jesteśmy bardzo zainteresowane przedstawioną ofertą.
  Polecamy się i prosimy o kontakt
  e-mail: sylwia2104@op.pl

 13. marta.kluge na @

  Witam, wraz z przyjaciółką jesteśmy zainteresowane tą pracą. Jesteśmy odpowiedzialnymi i pracowitymi studentkami (19 lat). Bardzo proszę o kontakt marta-kluge@o2.pl

 14. albiknight na @

  Witam. Zależy mi na tej pracy. Jestem gotowy na wyjazd z Polski od początku lipca do końca września. Jestem ponadprzeciętnie sprawny fizycznie, nie boję się długich godzin pracy na kilka zmian, jestem wytrzymały psychicznie i fizycznie. Mam 20 lat. Jestem studentem. Ponadto znam angielski na poziomie B2 oraz posiadam prawo jazdy kat. B.
  tel. 796330245
  email: albert.liberski@gmail.com
  Pozdrawiam

 15. matbie14 na @

  witam serdecznie.
  Wraz z kolegom jesteśmy bardzo zainteresowani państwa ofertą pracy. Chcielibyśmy bardzo się dostać do państwa na okres wakacji. Jesteśmy mężczyznami lata 23 i 17. Jesteśmy pracowici, rzytelni, sumienni i co najważniejsze nie boimy się żadnej pracy ponieważ urodziliśmy się na wsi gdzie równierz się wychowujemy. Całe życie było poświęcone na roli przy każdej czynnosci od zbiorów do prac hodowlanych bydła jak i uprawa pól. Również bardzo dobrze obsługuje maszyny gospodarcze. Bardzo nam zależy by się dostać do państwa. Gdy dostaniemy szanse obiecujemy nie zawieść. Prosimy o kontakt
  kom: 725663103
  e mail: matbie14@gmail.com

  Pozdrawiam.

 16. Mariusz123 na @

  Witam,
  Razem z kolegą jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą; jesteśmy młodzi (19 lat), energiczni, pełni zapału do pracy. Posiadamy doświadczenie w pracy fizycznej. Dysponujemy transportem i prawem jazdy kat. B. Potrafimy nawiązywać kontakty i dostosować się do wymogów pracodawcy, jesteśmy odpowiedzialni i rzetelni. Ponad to znamy język angielski w stopniu komunikatywnym.
  Kontakt telefoniczny 535731566
  e-mail- mm7@onet.pl
  Chętnie skorzystamy z państwa oferty.
  Pozdrawiamy

 17. mkch7 na @

  Witam

  Wraz z dziewczyną jesteśmy bardzo zainteresowani Państwa pracą.Posiadamy ogólnie doświadczenie w zbiorach .W samym zeszłym roku pracowaliśmy przy zbiorze borówek oraz malin.Mieszkamy i wychowujemy się na wsi -posiadamy spore gospodarstwa rolne z plantacją malin.Jesteśmy przyzwyczajeni do ciężkiej pracy w każdych warunkach.Mamy 18 lat uczymy się w technikum a w wolnym czasie dorabiamy i uprawiamy sport. Jesteśmy młodzi energiczni, pełni zapału i wysportowani.W stopniu komunikatywnym władamy językiem angielskim.Nie straszna nam również niepogoda.Brak jakichkolwiek nałogów czy problemów zdrowotnych.

  Jesteśmy bardzo zdeterminowani podjąć tę pracę by się realizować ,rozwijać, zbierać doświadczenie i dzięki niej spełniać swoje cele.
  Mamy nadzieję ,że uda nam się dostać do państwa pracy i obiecujemy nie zawieść.

  e-mail: mkch7@o2.pl
  telefon: 732877398

  Pozdrawiam

 18. mmm1019 na @

  Witam!
  Jestem uczniem technikum, mam 18 lat. Posługuję się językiem angielskim i niemieckim w stopniu komunikatywnym. Jestem osobą rzetelną i zmotywowaną. Posiadam także prawo jazdy kategorii B. W celu skontaktowania się podaję mój adres e-mail mmm1019@wp.pl oran nr tel 728349966

 19. marta111 na @

  Witam.
  Jesteśmy zainteresowane ofertą pracy sezonowej lipiec – sierpnień 2015. Mamy po 23 lata. Jesteśmy zdrowe, ambitne, doświadczone w pracy fizycznej, odporne na warunki i pracowite. JĘZYK ANGIELSKI na poziomie zaawansowanym, w obu przypadkach. Jedna z nas hiszpański na poziomie podstawowym.
  Prosimy o kontakt:
  margolas1@gmail.com

 20. Eliza95 na @

  Witam,
  razem z chłopakiem jestesmy gotowi do pracy, ja mam 20 lat chlopak 23, mamy doswiadczenie przy zbiorze truskawek we wlasnym gospodarstwie, znajomość języka na poziomie B2, mozemy przyjechac wlasnym samochodem, jestesmy silni, zdeterminowani i gotowi do pracy.
  Kontakt 660983173, eliza_baluk@op.pl

 21. AniaSzymon na @

  Witamy. Razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani wyjazdem do Norwegii. Jesteśmy ambitni, odpowiedzialni i nie boimy się ciężkiej pracy. Bardzo prosimy o kontakt pod e-mail szymon.praca.zgierz@o2.pl lub pod nr. tel. 884 040 754

 22. Lojalos na @

  Witam,
  Jestem zainteresowany ofertą. Mam 22 lata, praca fizyczna nie jest mi obca gdyż pochodzę z małej miejscowości i od dziecka pracowałem na polu. Pracowałem już w Szwajcarii przy zbiorach warzyw. Kontakt z językiem angielskim mam od 14 lat.
  Kontakt telefoniczny: 669407524
  e-mail: lojalos@wp.pl

 23. Dawid1995 na @

  Witam
  Wraz z moją dziewczyną jesteśmy zainteresowani waszą ofertą. Mamy 20 i 19 lat, jesteśmy dyspozycyjni sprawni fizycznie i doświadczeni w takich pracach, jesteśmy osobami pracowitymi. Oboje posiadamy prawo jazdy kat. B. Prosimy o kontakt tel. 889339551 lub e-mail dawid.bielenda@gmail.com

 24. madlen.kal na @

  Witam, razem z koleżanką lub bez, poszukuję pracy na wakacje. Jesteśmy uczennicami technikum i mamy skończone 18 lat. Jesteśmy dostępne od początku lipca do końca sierpnia. Potrafimy się dogadać w języku angielskim i uczymy się niemieckiego.
  Obie jesteśmy energiczne i szukamy przygód. Mamy dystans do życia i poczucie humoru, a także dobrze dogadujemy sie z ludźmi. Jesteśmy odpowiedzialne i rzetelne. Nie boimy się pracy. . Proszę o szybką odpowiedź.:)
  madlen.kal@wp.pl

 25. kamil2355 na @

  Jestem osobą sumienną, odpowiedzialną za wykonywaną pracę. Łatwo przychodzi mi przyswajanie nowych umiejętności.Mam 18 lat.Bardzo proszę o kontakt.
  E-mail: kamil3203@op.pl
  Tel. 791 921 909

 26. ewelina123 na @

  Witam, wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani Państwa ofrtą pracy, mamy po 19 i 23 lata . Jesteśmy pracowici, rok temu nabyliśmy doświadczenia w zbieraniu truskawek, gdyż robiliśmy to przez miesiąc. Jesteśmy pracowici, bardzo dobrze sprawni fizycznie i sumienni wykonujemy swoje obowiązki. Bardzo proimy o kontakt.
  E-mail ewelina.ploskonka@onet.pl
  Tel.798 229 382

 27. enesk na @

  Witam. Wraz z moją dziewczyną (oboje lat 19) jesteśmy uczniami trzeciej klasy technikum. Jesteśmy zdrowi, chętni do pracy, komunikatywni, znamy język angielski i niemiecki również w stopniu komunikatywnym, posiadamy doświadczenie w pracy fizycznej, jesteśmy odpowiedzialni i ambitni. Oczywiście jesteśmy bardzo zainteresowani ofertą.
  Prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów .
  Tel: 885-350-210
  E-mail: enesk@gazeta.pl
  Pozdrawiamy

 28. sprewelll na @

  Witam ma na imię Michał ma 30 lat zdrowy,lojalny,rzetelny,punktualny,pracowity i chętnie przyjmę tą pracę mój Tel. 48-532-365-195
  E-mail: kwantowy33@wp.pl

 29. David1996 na @

  Witam serdecznie. Jestem zainteresowany tą ofertą pracy. Pracowałem wielokrotnie przy zbiorach truskawek. Mam 19 lat i obecnie się uczę. Nie ukrywam że bardzo chciałbym podjąć tą pracę. Z góry dziękuje za zainteresowanie. Mój numer telefonu:665 813 338, mail: dk.brazylia2014@gmail.com

 30. stefan373 na @

  Szanowni Panstwo,
  jestem zainteresowany podjęcia pracy od zaraz, spełniam wymogi Państwa,
  praca fizyczna nie jest mi obca, jestem osobą odpowiedzialną bez nałogów.

  tel.739203604

 31. wojtas955 na @

  Witam mam na imie Wojtek mam 20 lat wraz z moim kolega jestesmy bardzo zainteresowani tym ogloszeniem. Posiadamy doswiadczenie w zbiorach owocow i warzyw. Jestesmy puktualni ucziwi i rzetelni w bardzo dobrej kodycji.. Bardzo prosimy o kontakt: tel: 798-073-024 email: wojtek.stanczyk@op.pl

 32. Paulina Irena na @

  Jestem studentką, mam 24 lata, szukam pracy sezonowej, chętnie bym się podjęła pracy u Państwa. Proszę o kontakt: paulina.muciok@vp.pl

  Z poważaniem,

  Paulina Muciok

 33. Studenci 5 na @

  Witamy. Jesteśmy grupą studentów w wieku 20-23 lata. Jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy, jeśli jest ona aktualna, od lipca do końca sierpnia. Studenci bez nałogów, pełni zapału do pracy, odpowiedzialni, wytrwali i bez strachu przed pracą. Jeśli bylibyście państwo zainteresowani prosimy o kontakt na adres e-mail: basia.sawinska@wp.pl

 34. Daniel22 na @

  Witam. Mam 22lat. Jestem zainteresowana państwa ofertą. Jestem osobą pracowitą i sprawną fizycznie, odpowiedzialny za wykonywanie prac. jestem gotowy do wyjazdu od zaraz. Proszę o kontakt pod nr tel: 570471451 lub e-mail daniel.piekos@spoko.pl

 35. milenakot@vp.pl na @

  Szanowni Państwo,

  3 energiczne i gotowe do pracy studentki szukają pracy sezonowej.Dyspozycyjne od lipca. Jesteśmy dobrze zorganizowane, solidne oraz uczciwe. Mamy doświadczenie przy zbiorach owoców w Polsce. Nasz wiek to 22-24lata

  Jeśli państwo byliby zainteresowani proszę o przesłanie szczegółów oferty pracy zostawiam dane kontaktowe:

  tel: 733 472 441

  oraz mail milenakot@vp.pl

  pozdrawiam

 36. powch_wojciech na @

  Witam
  Poszukujemy wraz z moim kolegą pracy na lato, jesteśmy pracowici, uczciwi i z doświadczeniem takiej pracy, bez nałogów.
  Mój kolega ma 23 lata ja mam 19, studiujemy razem w warszawie, bardzo potrzebujemy tej pracy!
  Prosimy o pozytywną odpowiedź!
  email:myslowicemickiewicza3@gmail.com
  tel:536877066

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.