SEK130 za godzinę brutto

Dam pracę w Szwecji dla kobiet leśnictwo zbiory sadzonek bez języka Timmele

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Timmele

Szkółka leśna z Timmele zatrudni kobiety do zbioru sadzonek sosny i świerku. Praca w Szwecji bez znajomości języka. Zatrudnienie w leśnictwie dla energicznych i pracowitych Polaków.

Stanowisko: pracownik leśny.

Miejsce zatrudnienia: Timmele.

Stawka godzinowa: 130 SEK za godzinę brutto.

Zakres obowiązków:

  • zbiór sadzonek sosny i świerku;
  • inne zadania zlecone przez przełożonego;
  • przestrzeganie regulaminów obowiązujących w szkółce.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy fizycznej;
  • mile widziane osoby ze szwedzkim numerem NIP;
  • znajomość języka angielskiego lub szwedzkiego;
  • oferta pracy dla kobiet;
  • sumienne podejście do pracy;
  • bezproblemowość, punktualność;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • odpowiedzialność.

Zapewniamy:

  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • pracę tymczasową na dwa miesiące;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • umowę o pracę;
  • pomoc we wdrożeniu w obowiązki.

Aplikacje:
Prosimy o aplikacje mailowe, pod adres:

ewa@urbanska.info

Odpowiemy na wybrane aplikacje. Informujemy jednocześnie, że nie wysyłamy odpowiedzi odmownych. Prosimy nie zapominać o dołączeniu klauzuli dotyczącej wykorzystania danych osobowych.

Źródło: http://praca-zagranica24.pl/ogloszenia/kobieta-do-sezonowej-pracy-w-szwecji-przy-zbiorach-sadzonek-swierku-i-sosny-timmele/

ID ogłoszenia: 92456f3e523dd056