£od 9,85

Dam sezonową pracę w Anglii bez języka przy zbiorach szparagów od zaraz Exeter

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Exeter
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2023

Propozycja podjęcia od zaraz sezonowej pracy w Anglii. Zatrudnienie 2023 w Exeter bez znajomości języka przy zbiorach szparagów. Zakwaterowanie darmowe będzie zapewniał pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Exeter.

Wynagrodzenie: od 9,85 GBP na godz. albo na akord.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się zbieraniem białych szparagów – szparagi należy wycinać specjalnym nożykiem.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz na cały sezon 2023;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • brak problemów z kręgosłupem;
  • własna odzież nieprzemakalna i obuwie;
  • atutem będzie doświadczenia;
  • mile widziana znajomość języka.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w domkach typu holenderskiego;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora;
  • nielimitowany dostęp do zimnej wody pitnej;
  • możliwość skorzystania ze zorganizowanego wyżywienia zbiorowego – śniadanie i obiad w cenie około 5 GBP na dzień.

Aplikacja:

Pary i grupy proszone są o wysyłanie wspólnych zgłoszeń.

Aplikacje należy kierować na adres e-mail:

milena.wieczorek@gazeta.pl z informacją o znajomości języka, dostępności i doświadczeniu

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-sezonowa-praca-w-anglii-przy-zbiorach-szparagow-2023-exeter-uk/

ID ogłoszenia: 5826408f63c673ed