£8,50 netto/h

Dam sezonową pracę w Anglii od czerwca 2021 przy zbiorach owoców bez języka Shrewsbury UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Shrewsbury
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od czerwca 2021
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do września 2021

Bez znajomości języka możliwość podjęcia od czerwca 2021 sezonowej pracy w Anglii. Zatrudnienie w Shrewsbury przy zbiorach owoców. Zakwaterowanie bezpłatne zapewniona pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Shrewsbury.

Wynagrodzenie: 8,50 GBP netto na godz.

Start: od czerwca 2021.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca fizyczna na plantacji;
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie owoców miękkich, czyli truskawek, malin oraz borówki amerykańskiej.

Wymagania:

  • dostępność od czerwca do końca września 2021;
  • brak problemów z prawem;
  • bezkonfliktowość;
  • pozytywne nastawienie do pracy oraz ludzi;
  • atutem będzie doświadczenie przy zbiorach;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • pracę również dla par lub grup;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • legalną pracę;
  • zatrudnienie sezonowe.

Aplikacja:

Zgłoszenia, mile widziane w języku angielskim, prosimy kierować na adres e-mail: karol.paluch82@wp.pl

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/oferta-sezonowej-pracy-w-anglii-bez-jezyka-zbiory-owocow-2021-w-shrewsbury/

ID ogłoszenia: 234607583de263c6