£7,50 GBP + dodatki

Dam sezonową pracę w Anglii przy zbiorach owoców malin Ringwood od zaraz

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Ringwood

Aktualnie szukamy Polaków do pracy w Anglii przy zbiorach owoców takich jak maliny czy truskawki. Zatrudnienie w Ringwood od zaraz dla pracowników sezonowych z podstawową znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik przy zbiorach owoców
Lokalizacja: Anglia, Ringwood
Wynagrodzenie: 7,50 GBP + dodatki
Start: od zaraz

Zadania:
– pielęgnowanie upraw
– zbieranie dojrzałych truskawek oraz malin
– różnego typu pracę polowe podzielone dla mężczyzn i kobiet
– pielenie, sadzenie, przycinanie roślinności
– wszystkie czynności wykonywane są w tunelach

Wymagania:
– gotowość do wstawiania o świcie 6:00 rano w lato o 4:00 (ze względu na szybkie podnoszenie się temperatury w tunelach w porze letniej)
– dla osób z doświadczeniem
– chęć podjęcia pracy fizycznej
– niezawodność, punktualność, szybkość, energiczność
– kandydat musi być bezwzględnie zdrowy
– zmotywowanie do pracy

Oferujemy:
– zdobycie nowego doświadczenia/referencji
– kwatery znajdujące się niedaleko farmy
– konkurencyjne stawki godzinowe
– jasne warunki zatrudnienia
– pracę na angielskich zasadach

Aplikacja:
Wszystkie zgłoszenia proszę przesyłać w formie CV na maila: stachura.seasonaljo­bs@gmail.com możliwy również kontakt telefoniczny: 07442047350.

Źródło:

ID ogłoszenia: 61856dde72206ebe

7 komentarzy na “Dam sezonową pracę w Anglii przy zbiorach owoców malin Ringwood od zaraz”

  1. Angelika90 na @

    Witam jestem bardzo zainteresowany ta praca mam 25 lat posiadam pozwolenie o prace jestem mlody ambitny moj numer 721081425

  2. Dariusz999 na @

    Witam, jestem zainteresowany ofertą, moj e-mail romanski5@o2.pl

  3. Pl2016 na @

    Interesuje mnie powyższa oferta, kantysia@interia.pl

  4. Rybcun na @

    Witam, mam 19 lat i jestem uczniem technikum. Poszukuję pracy od późnego czerwca do sierpnia, szybko uczę się tego co mi powiedziano i dano zrobić, proszę o kontakt na email jason3@o2.pl lub bowster223@gmail.com

  5. Anniveii na @

    Witam,
    Interesuje mnie powyższa oferta. Mam 16 (rocznikowo 17) lat i jestem osobą pracowitą.Proszę o kontakt agakotewicz@icloud.com

    Pozdrawiam

  6. Fosfoenolopirogronian na @

    Witam!
    Jestem zainteresowana powyższą ofertą. Mam 19 lat, kończę liceum i poszukuję pracy od połowy maja do końca lipca. Jestem pracowitą osobą i bardzo szybko się uczę.
    Proszę o kontakt na adres e-mail: fosfoenolopirogronian7@gmail.com
    Pozdrawiam serdecznie!

  7. Monika29102 na @

    Witam !
    Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą.Mamy po 20 i 19 lat.
    Jesteśmy silni fizycznie, zaangażowani, chętni do pracy oraz znamy język angielski.
    W każdej chwili możemy przesłać Państwu nasze CV.
    Proszę o kontakt.
    E-mail: moniczka2910243@onet.pl
    Tel.: 663 799 767

    Pozdrawiam.