£akordowe

Dam sezonową pracę w Anglii przy zbiorach pomidorów bez języka 2016

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Brandon
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2-4 miesiące

Od zaraz zatrudnimy pracowników sezonowych na rok 2016 przy zbiorach warzyw – pomidorów uprawianych w szklarni w okolicach Brandon. Praca w Anglii na okres 2-4 miesięcy dla Polaków bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik przy zbiorach warzyw
Lokalizacja: Anglia, Brandon
Wynagrodzenie: akordowe
Start: kwiecień 2016

Zadania:
– ręczny zbiór pomidorów rosnących w szklarni
– należy podwiązywać krzaczki, nawadniać rośliny oraz sortować zbiory

Wymagania:
– szybkie wykonywanie zadań
– doświadczenie sezonowe przy zbiorach pomidorów będzie mile widziane
– bez problemów ze zdrowiem
– zaradność, punktualność
– zależy nam na osobach zaangażowanych
– delikatne obchodzenie się z roślinami

Oferujemy:
– miejsce do spania (czynsz opłacany przez pracownika)
– pracę od kwietnia 2016 roku na 2-4 miesiące
– podjęcia zatrudnienia bez konieczności znajomości języka angielskiego
– zapewniamy szkolenia wprowadzające
– pomoc polskiego opiekuna
– możliwość zdobycia nowego doświadczenia
– miejsce do spania w cenie 50 GBP
– pracę sezonową
– możliwość dorobienia

Aplikacja:
Na wszystkie zgłoszenia czekamy pod adresem mailowym: jobs4u@englandmail.com z tematem: Zbiory pomidorów od kwietnia 2016 w Brandon.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-anglia-bez-jezyka-od-kwetnia-2015-zbiory-pomidorow-brandon/

ID ogłoszenia: 117567095ea03b94

6 komentarzy na “Dam sezonową pracę w Anglii przy zbiorach pomidorów bez języka 2016”

  1. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 24 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  2. ju_crow na @

    Witam,
    Jestem zainteresowana Pańską ofertą. Jestem osobą pełnoletnią, więcej informacji o mnie jest na moim profilu, lub mogę opowiedzieć osobiście. Proszę o kontakt.
    Tel.: 737 322 065
    jwrona142@gmail.com

  3. Wila na @

    Witam Państwa jestem zainteresowany pracą tylko proszę mi powiedzieć jak wygląda sytuacja kiedy trzeba wpłacić za miejsce zakwaterowania tydzień po otrzymaniu wynagrodzenia czy po miesiącu

    Jestem,osobą pracowitą,sumienną,odpowiedzialną,posiadam łatwość nawiązywania kontaktów z ludzmi w grupie

    Mam 25 lat

    Bardzo proszę o kontakt z Państwem

    Tel: 669-306-068
    E-mail: przemo.wila@gmail.com

    z góry dziękuję Pozdrawiam

    Przemysław Wiła

  4. Kasia111115 na @

    Dzień dobry, jestem zainteresowana ogłoszeniem. Mam 19 lat.
    Kontakt do mnie: kasia111115@gmail.com
    Bardzo dziękuję i pozdrawiam.

  5. denis12 na @

    Witam jestem zainteresowany to moj nr+48 535 227 426 dzwon o kazdej porze dnia I nocy 🙂 bardzi mi zalezy

  6. Marcin na @

    Witam Podejmę pracę
    Mieszkam w U.K
    Marcin 07424829823
    mail:marcinnowak-1977@wp.pl