£8,19 netto/h

Dam sezonową pracę w Anglii przy zbiorach śliwek od zaraz bez języka 2019 Salisbury

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Salisbury
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2019

Przy zbiorach śliwek poszukiwane od zaraz osoby do sezonowej pracy w Anglii bez znajomości języka. Zatrudnienie 2019 w Salisbury dla Polaków z zakwaterowaniem bezpłatnym, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Salisbury.

Wynagrodzenie: 8,19 GBP netto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca sezonowa przy ręcznym zbieraniu śliwek w sadzie. Drzewka są niskie, ale czasami konieczne jest korzystanie z drabiny.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • dobre zdrowie;
  • wytrzymałość na zmienne warunki pogodowe;
  • brak uzależnień oraz problemów ze zdrowiem;
  • dostępność od zaraz do końca października;
  • zaletą będzie znajomość języka oraz doświadczenie.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe w formie tygodniówek;
  • darmowe zakwaterowanie w domkach;
  • dostęp do Internetu;
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: peterplichta@wp.pl

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-sezonowa-od-zaraz-przy-zbiorach-sliwek-bez-jezyka-w-salisbury-2019-2/

ID ogłoszenia: 3285d9232e797e15