€do uzgodnienia

Dam sezonową pracę w Holandii bez języka przy zbiorach borówek sierpień 2016

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Holandia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: przełom lipca i sierpnia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do połowy września

Aktualna, sezonowa praca w Holandii przy zbiorach borówek dla Polaków. Zatrudnienie bez znajomości języka od początku sierpnia 2016. Zakwaterowanie jest zorganizowane na miejscu.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Lokalizacja: Holandia.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Zadania na stanowisku:

  • zbiory borówek według określonej normy ilościowej;
  • owoce muszą być zbierane w sposób delikatny, aby ich nie uszkadzać.

Wymagania wobec kandydatów:

  • ważna legitymacja szkolna lub studencka, ważna co najmniej do 30 września;
  • zręczność i delikatność jednocześnie;
  • sprawność fizyczna;
  • samodyscyplina;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • motywacja;
  • sumienność i odpowiedzialność;
  • możliwość pojawienia się na spotkaniu rekrutacyjnym w Jaśle.

Oferujemy:

  • transport do pracy oraz miejsce zamieszkania;
  • wysokie zarobki;
  • umowę o pracę tymczasową;
  • wsparcie w zorganizowaniu podróży za granicę.

Aplikacje:
Aby złożyć aplikację, można dzwonić pod numer 13 446 32 95 lub wysłać SMSa o treści „Borówki Holandia, imię, nazwisko” pod numer 669 58 66 99.

Zapraszamy również składania zgłoszeń poprzez podaną stronę internetową (prosimy kliknąć „Aplikuj”):

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-sezonowej-pracy-w-holandii-przy-zbiorach-borowek-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 865775297c0e5c5