€10,48 brutto/h

Dam sezonową pracę w Holandii bez języka zbiory pomidorów-ogórków od zaraz Asten

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Asten
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do października 2022

Przy zbiorach pomidorów i ogórków potrzebne osoby bez znajomości języka do sezonowej pracy w Holandii. Zatrudnienie od zaraz w Asten dla Polaków. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Asten.

Wynagrodzenie: 10,48 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie pielęgnowanie ogórków, czyli obrywanie liści, okręcanie plant oraz obrywanie pędów;
  • pracownik będzie zbierał ogórki i obsługiwał wózki szklarniowe;
  • sprzątanie szklarni;
  • do zadań będzie należało również zbieranie i pakowanie pomidorów.

Wymagania:

  • możliwość pracy na wózkach szklarniowych – praca na wysokości;
  • zaangażowanie, dokładność;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • możliwość podjęcia pracy nawet do października 2022.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • umowę o pracę tymczasową;
  • możliwość wyrobienia dużej liczby godzin;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto;
  • zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym w cenie 85 brutto na tydz., a w jednoosobowym w cenie 90 € brutto na tydz.;
  • bezpłatny transport do pracy;
  • odzież roboczą;
  • możliwość wzięcia zaliczki po tygodniu pracy;
  • ubezpieczenie w wysokości 25,85 € brutto na tydz.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu:

797  802 707 lub 724 657 585

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-sezonowa-praca-w-holandii-zbiory-pomidorow-ogorkow-od-zaraz-asten/

ID ogłoszenia: 36461df3375a4ccf