€12,58 brutto/h

Dam sezonową pracę w Holandii bez znajomości języka przy zbiorach pomidorów od zaraz Someren

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Someren
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2022

Przy zbiorach pomidorów potrzebni od zaraz Polacy do sezonowej pracy w Holandii. Zatrudnienie w Someren bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zostanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Someren.

Wynagrodzenie: 12,58 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pielęgnowanie pomidorów, czyli obrywanie liści i pędów oraz klipsowanie;
  • kontrolowanie jakości oraz zbieranie pomidorów;
  • obsługa wózków szklarniowych – praca na wysokości, maksymalnie 3,5 metra;
  • zadaniem będzie też wykonywanie prac porządkowych w szklarni;
  • pracę na przynajmniej kilka miesięcy.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zręczność manualna;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • możliwość wypracowania nadgodzin, które są dodatkowo płatne, a także praca w soboty, niedziele i święta;
  • legalne zatrudnienie;
  • umowę tymczasową;
  • bonus dla kierowcy;
  • wsparcie w organizacji przejazdu;
  • zakwaterowanie;
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej;
  • pomoc polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować pod numer telefonu:

+48 600 877 477

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-holandia-praca-sezonowa-przy-zbiorach-pomidorow-od-zaraz-someren/

ID ogłoszenia: 411637bece6d7e9a