€9,19 brutto/h

Dam sezonową pracę w Niemczech bez języka od zaraz przy sadzonkach w ogrodnictwie Darmstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Darmstadt
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2019

Dla pracodawcy z Dramstadt potrzebne od zaraz osoby do pracy w Niemczech przy sadzonkach. Zatrudnienie 2019 w ogrodnictwie bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Dramstadt.

Wynagrodzenie: 9,19 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie różnych prac w szklarni z kwiatami;
  • obsługiwanie urządzeń oraz praca przy sadzonkach.

Wymagania:

  • preferowane będą zgłoszenia od mężczyzn;
  • dyspozycyjność na cały okres trwanie kontraktu;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B;
  • chęć podjęcia pracy fizycznej;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zaletą będzie doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • zdolność do obsługiwania skomputeryzowanych urządzeń.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie w pokojach 2 – 3 osobowych w cenie 3,85 Eur na dobę;
  • średnią ilość godzin pracy w tygodniu – 45;
  • wynagrodzenie w gotówce raz w tygodniu.

Aplikacja:

CV należy wysyłać na adres: niemcy@bispol.com z dopiskiem w tytule: Szklarnie Niemcy.

Można także dzwonić pod numer telefonu: 134463295 albo 782745508.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-w-ogrodnictwie-przy-sadzonkach-darmstadt/

ID ogłoszenia: 7345d3b38e224165