€do uzgodnienia

Dam sezonową pracę w Niemczech bez języka zbiory szparagów od kwietnia 2021 Salem

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Salem
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od kwietnia 2021
  • Przewidywany czas zatrudnienia: II połowa czerwca 2021

Ogłoszenie aktualnej od kwietnia 2021 sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów. Zatrudnienie w gospodarstwie rolnym na terenie Salem bez języka niemieckiego. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Salem – koło Schwerin.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od kwietnia 2021.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik na tym stanowisku będzie zajmował się zbieraniem szparagów z upraw polowych.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • należy wziąć ze sobą dowód, ręczniki i akcesoria do mycia, buty do pracy, kapcie, strój roboczy, odzież przeciwsłoneczną, rękawice, a także potwierdzający lub zwalniający z obowiązku ubezpieczenia.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie oraz obiady w cenie 10 € na dzień – pokoje sześcioosobowe z telewizorem oraz wnęką kuchenną;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • pracę w oparciu o umowę (pracownik otrzyma wcześniej umowę do wglądu).

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 0049 454 184 261 oraz 0049 15 17 14 06 673 (w godzinach od 9.00 do 12.00).

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-2021-bez-jezyka-przy-zbiorach-szparagow-w-salem-k-schwerin/

ID ogłoszenia: 8066036541355ee7