€do uzgodnienia

Dam sezonową pracę w Niemczech bez znajomości języka zbiory szparagów od zaraz Duisburg

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Duisbuerg
  • Zakwaterowanie: Brak
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2020

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów. Zatrudnienie w Duisburgu dla pracowników sezonowych bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia pełny etat.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Duisburg.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca na plantacji, która polega na ręcznym zbieraniu szparagów;
  • praca odbywa się w wymuszonej pozycji na świeżym powietrzu.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy oraz własnego samochodu.

Oferujemy:

  • pełny etat;
  • praca wykonywana będzie wraz z polskim zespołem;
  • zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę;
  • ubezpieczenie dla pracownika oraz jego rodziny;
  • zdalne załatwienie spraw urzędowych;
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna;
  • 100 Eur premii za polecenie pracownika.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane mogą się zgłaszać poprzez stronę: www.infopraca.pl/praca/zbior-szparagow-ap/duisburg-niemcy/14923496

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-bez-jezyka-przy-zbiorze-szparagow-od-zaraz-duisburg/

ID ogłoszenia: 1935e96fabf4d3ae