€na akord

Dam sezonową pracę w Niemczech od zaraz przy zbiorach jabłek bez języka Kindelbrück

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Kindelbrück
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2021

Zatrudnienie w Kindelbrück dla Polaków bez znajomości języka. Aktualna od zaraz sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach jabłek. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Kindelbrück.

Wynagrodzenie: na akord – na bazie stawki minimalnej 9,60 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym;
  • obowiązkiem pracownika będzie ręczne zbieranie jabłek;
  • możliwe zgłoszenia od grup.

Wymagania:

  • brak uzależnień;
  • wysoka kondycja fizyczna;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • pracę przez 7 dni w tygodniu z dodatkiem +25% za pracę w niedzielę;
  • 2 dni urlopu za przepracowanie miesiąca;
  • zakwaterowanie w cenie 6,70 € na dzień;
  • zwrot kosztów transportu po zakończonej pracy w wysokości 80 €.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu: 604 524 093

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-sezonowa-praca-niemcy-przy-zbiorach-jablek-bez-jezyka-kindelbruck-2021/

ID ogłoszenia: 370617ac6e170f49