€9,19 brutto/h

Dam sezonową pracę w Niemczech od zaraz przy zbiorach warzyw bez języka Bamberg

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Bamberg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: minimum 3 mc

Gospodarstwo rolne z Bamberg poszukuje od zaraz chętnych do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach warzyw. Oferta 2019 bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Bamberg.

Wynagrodzenie: 9,19 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 1.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie sadzenie oraz zbiór warzyw;
  • w gospodarstwie uprawiane są brokuły, cebula, pory, selery, kapusta oraz sałata;
  • obowiązkiem będzie też oczyszczanie i pakowanie warzyw;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych przez koordynatora.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz na przynajmniej 3 mc;
  • doświadczenie;
  • zmotywowanie, pracowitość;
  • możliwość podjęcia pracy fizycznej.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 6,40 na godz. netto;
  • tygodniowo 50 – 60 godzin pracy w zależności od zapotrzebowania;
  • po pierwszym tygodniu będzie można wziąć zaliczkę;
  • zakwaterowanie w 3 – 4 osobowych pokojach w cenie około 3,30 Eur na dobę.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane mogą się zgłaszać pod numerem telefonu: +13 446 3295 albo 782745508.

Można również wysyłać zgłoszenia na adres: niemcy@bispol.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-przy-zbiorze-warzyw-bamberg/

ID ogłoszenia: 5465d5edbac84a7e