€10,00 brutto/h

Dam sezonową pracę w Niemczech przy choinkach bez języka leśnictwo od zaraz Karlsruhe

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Karlsruhe
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2021

Pracodawca z Karlsruhe szuka od zaraz chętnych do sezonowej pracy w Niemczech przy choinkach. Zatrudnienie w leśnictwie dla Polaków bez języka. Zakwaterowanie będzie zorganizowane bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Karlsruhe.

Wynagrodzenie: 10,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w leśnictwie;
  • praca w szkółce leśnej przy choinkach;
  • pracownik będzie zajmował się ścinaniem drzewek oraz ich pakowaniem i rozwożeniem.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • motywacja i chęci do podjęcia pracy sezonowej;
  • przynajmniej u jednej osoby prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • dużą liczbę godzin pracy – około 50 godzin pracy w ciągu tygodnia;
  • darmowe zakwaterowanie na miejscu;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Niemczech przy choinkach, proszone są o wysyłanie zgłoszeń poprzez stronę:

www.koszalin.lento.pl/praca-w-niemczech-sezonowa-dla-dwoch-przy,9450489.html

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-od-zaraz-w-lesnictwie-przy-choinkach-bez-jezyka-karlsruhe/

ID ogłoszenia: 932619e92facf85d