€akordowe

Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach owoców bez języka Deindrup

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Deindrup
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne

Aktualnie poszukujemy pracowników sezonowych do pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek. Zatrudnienie w Deindrup dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik przy zbiorach truskawek
Lokalizacja: Niemcy, Deindrup
Wynagrodzenie: akordowe
Start: około 6 czerwca

Zadania:
Pracowni będzie zbierać truskawki rosnące na polu. Czynności wykonywane są bez względu na panujące warunki pogodowe.

Wymagania:
– należy posiadać dobre zdrowie
– siła fizyczna
– szybkie dostosowanie się do nowych warunków pracy
– pozytywne nastawienie do życia i ludzi
– wypracowanie określonych norm (3,5 skrzynki owoców w ciągu godziny pracy)
– należy zabrać ze sobą odzież nieprzemakalną
– najchętniej zatrudniamy studentów, gospodynie domowe bez zatrudnienia czy rencistów
– zabranie ze sobą garnków

Oferujemy:
– zdobycie nowego doświadczenia
– możliwość podjęcia pracy sezonowej bez znajomości języka niemieckiego
– odpłatne miejsce do spania (8 euro dziennie, dla osób pozostających do końca sezonu 5 euro dziennie)
– zaliczki tygodniowe w wysokości 50 euro
– pokoje 2,4 bądź 6 osobowe
– przejazdy do sklepu w cenie 0,30 euro
– praca odbywa się od 5 nad ranem do 13:30
– 70 dniowy okres zatrudnienia

Aplikacja:
Należy przesłać zgłoszenie na maila: k.burczik@jobjager.de

Źródło:

ID ogłoszenia: 36356ef00a1d6be0