€do ustalenia

Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach śliwek bez języka Plauen

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Plauen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz przy zbiorach śliwek i moreli. Zatrudnienie z okolic Plauen bez znajomości języka niemieckiego z zapewnionym darmowym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Niemcy, Plauen
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Numer referencyjny: zbioryowocow/08/15

Zadania:
– pracownik ma za zadanie zebrać owoce rosnące na drzewach oraz już te dojrzałe, które opadły na ziemie
– następnie zbiory się sortuje i układa w skrzynkach

Wymagania:
– chęć podjęcia pracy okresowej
– wytrzymałość fizyczna
– doświadczenie w pracy sezonowej będzie atutem
– możliwość dopasowania się do grafiku
– odpowiedzialne podejście do zadań
– konieczne jest wypracowanie norm dziennych
– bez nałogów
– zwinność, elastyczność, energiczność

Oferujemy:
– niemiecką umowę na okres tymczasowy
– bezpłatne zamieszkanie w barakach
– zapewniamy możliwość korzystania z aneksu kuchennego
– na miejscu są toalety i prysznice
– ubezpieczenie jest gwarantowane

Aplikacja:
Chętne osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem i dołączoną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na maila: dringende@europe.com z tematem: zbioryowocow/08/15

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-przy-zbiorach-moreli-i-sliwek/

ID ogłoszenia: 29855c1356670651

12 komentarzy na “Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach śliwek bez języka Plauen”

  1. jan631 na @

    jestem zainteresowany praca prosze o kontakt tel nr 798662769 dziekuje

  2. Bartek1992 na @

    Witam jestem zainteresowany proszę o kontakt , mój numer telefonu to 531-200-465

  3. piotrkloka na @

    Witam jestem zainteresowany pracą proszę o kontakt; 605104609

  4. Daniely22 na @

    Witam. Jestem zainteresowany panstwa oferta. Mam doswiadczenie w zbiorach, prosze o kontak +31620769778

  5. Marcin89. na @

    Witam Marcin 26 lat. Proszę o kontakt pod numerem telefonu 505734796 lub pocztą marcinadamek000@onet.pl. Czy jest możliwość wyjazdu kilku osób ?????

  6. Tak3Me na @

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy. nr tel. 530-822-363

  7. edyta2015 na @

    WITAJ! jestem zainteresowana wasza oferta bardzo prosze o jak najszybszy kontakt ze mna moj nr tel.724-792-097

  8. Krystian20 na @

    Witam,Krystian 20l. Jestem zainteresowany Państwa ofertą. Proszę o kontakt : 505-852-294

  9. Ewa2905 na @

    Witam wraz z moim chłopakiem jesteśmy zainteresowani oferta pracy proszę o odp 721420934. Lub 721420992

  10. sick_owl na @

    Witam,
    nazywam się Jonasz, mam 22 lata i wraz z koleżanką chętnie podejmiemy się pracy przy zbiorach. Mamy doświadczenie, zapał do pracy oraz dobrą znajomość języka angielskiego.
    Proszę o kontakt na numer 602 477 718 lub jonasz.lempicki@gmail.com

  11. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  12. cyganowski na @

    Witam.
    Jestem zainteresowany tą ofertą pracy, jestem osobą pracowitą, także dobrze współpracującą z innymi osobami.
    Proszę o kontakt.
    Tel: 536098635
    Pozdrawiam.