NOKmin. 150 brutto/h

Dam sezonową pracę w Norwegii bez języka zbiory szparagów kwiecień 2023 Hoppestad

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Hoppestad
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od kwietnia 2023
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 8 - 10 tygodni

Od kwietnia 2023 do podjęcia sezonowa praca w Norwegii przy zbiorach szparagów. Zatrudnienie w Hoppestad bez znajomości języka z zakwaterowaniem darmowym zorganizowanym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Hoppestad.

Wynagrodzenie: min. 150 NOK brutto na godz.

Start: od kwietnia 2023.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań przeważnie na polu;
  • zadaniem będzie zbieranie szparagów, a potem możliwe są zbiory innych warzyw.

Wymagania:

  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego albo norweskiego;
  • brak uzależnień;
  • dostępność od marca/kwietnia 2023 na 8 – 10 tygodni;
  • chęć podjęcia pracy w wymiarze około 200 godz. na mc lub więcej.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w kontenerach mieszkalnych;
  • legalna pracę w norweskim gospodarstwie rolnym;
  • możliwość wzięcia zaliczki po pierwszym tygodniu pracy.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail:

mateusz.glowala@interia.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/sezonowa-praca-w-norwegii-2023-przy-zbiorach-szparagow-bez-jezyka-od-kwietnia-w-hoppestad/

ID ogłoszenia: 65063f4ea23a8297