NOK145/h brutto + zamieszkanie

Dam sezonową pracę w Norwegii Moss jako pomocnik w rolnictwie od zaraz 2016

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Moss
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak danych

Pilnie szukamy pomocników do pracy w Norwegii (Moss) od sierpnia 2016. Zatrudnienie w rolnictwie do podjęcia od zaraz bez znajomości języka przy zwierzętach i zbiorze warzyw.

Stanowisko: Pomocnik rolniczy

Lokalizacja: Moss, Norwegia

Liczba wakatów: 5

Start: od zaraz

Stawka godzinowa: 145 NOK brutto

Opis zadań:

  • praca na polu przy zbiorach i sortowaniu warzyw
  • sprzątanie obory, karmienie zwierząt i zajmowanie się udojem mechanicznym
  • zadania konserwatorskie

Oczekiwania:

  • atutem będzie doświadczenie
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • bezkonfliktowość i zdolność do pracy w zespole
  • komunikatywność
  • brak nałogów
  • możliwość zatrudnienia od zaraz i dyspozycyjność do końca października

Zapewniamy:

  • przyjazne warunki zatrudnienia, przepiękne okolice
  • możliwość podjęcia pracy dla par lub grup
  • satysfakcjonujące zarobki
  • terminowość przy wypłatach
  • zakwaterowanie zorganizowane darmowo

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o wysyłanie aplikacji z oznaczeniem: „Pomocnik w gospodarstwie rolnym Moss” poprzez poniższą stronę:

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-sezonowa-w-rolnictwie-jako-pomocnik-moss-sierpien-2016/

ID ogłoszenia: 99057a26936a67f7

1 odpowiedź na “Dam sezonową pracę w Norwegii Moss jako pomocnik w rolnictwie od zaraz 2016”

  1. Konrad054 na @

    Można prosić o kontakt telefoniczny lub e-mail?