NOK120-140 na godz.

Dam sezonową pracę w Norwegii od zaraz przy zbiorach jabłek bez języka 2021 Holum

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Holum
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2021

Pracodawca z Holum szuka od zaraz chętnych do sezonowej pracy w Norwegii. Zatrudnienie w sadzie przy zbiorach jabłek bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zapewnione bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Holum.

Wynagrodzenie: na akord – ok. 120 – 140 NOK na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym;
  • pracownik będzie zbierał oraz pakował do skrzynek jabłka i owoce.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • możliwość pracy w różnych warunkach pogodowych;
  • zatrudnienie dla osób, które przebywają w Norwegii albo w innych krajach Skandynawii;
  • mile widziane doświadczenie;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego;
  • brak uzależnień.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie – ok. 3 km od miejsca pracy w domkach letniskowych z dostępem do łazienek oraz kuchni;
  • wypłatę akordową w zależności od wydajności;
  • możliwość zorganizowania transportu do sklepu dla pracowników.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: norwayexpress@postinbox.com

W aplikacji należy podać informacje o sobie, stopniu znajomości języka oraz doświadczeniu przy zbiorach.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/zbiory-jablek-sezonowa-praca-norwegia-od-zaraz-bez-jezyka-w-sadzie-z-holum-2021/

ID ogłoszenia: 94616eca8565373