NOK115 brutto/godz.

Dam sezonową pracę w Norwegii przy zbiorach malin na wakacje 2018 Norheimsund

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Norheimsund
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: sierpień
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 8-12 tygodni

Plantacja malin z Norheimsund poszukuje od sierpnia 2018 Polaków, studentów do sezonowej pracy w Norwegii na wakacje przy zbiorze owoców z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu. Niewymagana znajomość języka obcego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejsce zatrudnienia: Norheimsund, Norwegia

Rozpoczęcie: praca od sierpnia 2018

Umowa: na czas określony do końca września 2018

Stawka godzinowa: 115 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba wakatów: 5

Opis stanowiska pracy:

  • praca na polu przy zbieraniu owoców miękkich
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna głównie za zbiór malin – ale terminowo może załapać się jeszcze na zbiór borówek oraz jeżyn

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • ubrania nieprzemakalne
  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • wysokie zarobki
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane w domkach letniskowych
  • bardzo dobre zatrudnienie na okres wakacyjny
  • opcję połączenia pracy i zabawy – plantacja położona jest nad wodą i można się kąpać

Aplikacja:

Oferta idealna dla osób młodych szukających alternatywy dla słabo płatnej pracy sezonowej w Polsce.

Zgłoszenie w formie wiadomości e-mail, prosimy przesłać na adres:

norwayexpress@mail-me.com

Aplikacja dostępna również za pośrednictwem formularza kontaktowego (link „kontakt” nad mapką na górze strony).

Prosimy podać podstawowe informacje o sobie, stopień znajomości języka, oraz doświadczenie.

źródło: norwegia.pracabc.pl

ID ogłoszenia: 5005afa6a30e3912