SEKna akord

Dam sezonową pracę w Szwecji bez znajomości języka zbiory truskawek 2023 Vareborg

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Vareberg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od maja 2023
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do września 2023

Ogłoszenie aktualnej od maja 2023 sezonowej pracy w Szwecji przy zbiorach truskawek. Zatrudnienie w Vareberg bez znajomości języka z zakwaterowaniem darmowym, które zapewniał będzie pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Vareberg.

Wynagrodzenie: na akord.

Start: od maja 2023.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie sezonowe;
  • zadaniem będzie zbieranie truskawek.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od maja do września 2023;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • zmotywowanie i chęci do pracy sezonowej;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • pracę przez sześć dni w tygodniu od poniedziałku do soboty;
  • wynagrodzenie przy zbiorach truskawek będzie płacone na akord, a przy innych pracach płatność będzie za godzinę.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 885 050 881

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-sezonowa-w-szwecji-przy-zbiorze-truskawek-CID4-IDT7mrl.html

ID ogłoszenia: 8266408feb24c986