DKK90 /h brutto

Dania praca fizyczna od zaraz jako pracownik leśny – drwal / pilarz (późna trzebież)

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Zelandia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 29 października
  • Przewidywany czas zatrudnienia: ok. 5 tygodni

Od zaraz (29 październik) do podjęcia fizyczna praca w Danii jako pracownik leśny – drwal / pilarz. Zatrudnienie w rejonie Zelandia z proponowanymi atrakcyjnymi warunkami finansowymi.

Rozpoczęcie pracy: 29 październik
Okres pracy: około 5 tygodni (z możliwością powrotu w lutym na wczesną trzebież),

Zakres obowiązków:

– obsługa pił (ścinka, trzebież drzew),
– okrzesywanie i obrzynanie obalonego drzewa,
– prace porządkowe w lesie,
– przestrzeganie norm BHP

Oferujemy:

– stawka godzinowa brutto: 95 DKK (plus 12,5 % dodatek wakacyjny,
– stawka godzinowa brutto dla osoby z j. angielskim: 110 DKK
– średnie zarobki miesięczne brutto: 24200 DKK (3200 €),
– możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy na stałe,
– 50 / 60 godzin w tygodniu,
– ubezpieczenie zdrowotne,
– wypłata wynagrodzenia co miesiąc,
– możliwość zaliczki do 3000 koron w pierwszym miesiącu pracy,
– pomoc w organizacji mieszkania, 90 kr/doba (ok. 40 km od miejsca pracy, dobre warunki mieszkaniowe)
– duńską umowę,
– obsługę administracyjną oraz opiekę polskiego koordynatora

Oczekujemy:

– zaangażowanie i dyspozycyjność do pracy,
– znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (wymóg konieczny),
– dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,
– doświadczenie na podobnym stanowisku,
– własny samochód (dojazdy do pracy),
– uprawnienia pilarza/drwala mile widziane,
– dobry stan zdrowia.

Jesteś zainteresowana(y) tą ofertą?
Wypełnij formularz aplikacyjny http://pf-gruppen.com/polski/praca-w-skandynawii/aplikuj-o-prace/
Kontakt telefoniczny z działem rekrutacji (od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16):
Edyta: +48 660 575 888
Agnieszka: +48 696 884 799
Justyna +48664764763

Więcej szczegółów na:

www.PF-GRUPPEN.com
Facebook – profil
Grupa Facebook – relacje LIVE / info

ID ogłoszenia: 6925bcdb0f0db12d

ilość wszystkich wyświetleń: 607, dzisiaj: 1