€do uzgodnienia

Dania praca fizyczna od zaraz przy rozładunku bez znajomości języka Vejen

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Vejen

Poszukiwane osoby do fizycznej pracy w Danii przy rozładunku towarów. Zatrudnienie w Vejen od zaraz, bez znajomości języka duńskiego, na podstawie legalnej umowy. Zakwaterowanie jest zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik rozładunku.

Lokalizacja: Vejen, Dania.

Zarobki: do uzgodnienia.

Zakres obowiązków:

  • praca w zakładzie produkcji mięsnej;
  • osoba zatrudnione będzie odpowiadała za załadunek oraz rozładunek towarów;
  • zadania na bieżąco zlecane przez kierownika;
  • pomoc w utrzymaniu porządku na terenie zakładu.

Wymagania:

  • siła i kondycja fizyczna;
  • brak poważnych chorób;
  • język angielski w stopniu bardzo dobrym jest konieczny na tym stanowisku;
  • plusem będzie posiadanie prawa jazdy kat.B;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • motywacja do dokładnej i sumiennej pracy.

Oferujemy:

  • pracę na stałe;
  • wolne weekendy;
  • zakwaterowanie w domku służbowym;
  • pomoc we wszelkich formalnościach na miejscu;
  • umowa o pracę podpisana bezpośrednio z pracodawcą.

Aplikacje:
CV oraz opis dotychczasowego doświadczenia prosimy wysyłać pod adres e-mail:

recruitment@wbstaffing.com

Prosimy zawrzeć dopisek: „Pracownik rozładunek”.

Źródło: http://pracanaprodukcji.eu/ogloszenia/pracownik-fizyczny-do-pracy-w-danii-przy-rozladunku-towaru-z-j-angielskim-vejen/

ID ogłoszenia: 16456f3da31ba98f