DKKdo uzgodnienia

Dania praca na budowie od zaraz dla malarza bez znajomości języka Holstebro

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Holstebro
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej

Dostępna od zaraz oferta pracy w Danii na budowie z Holstebro. Poszukujemy osób na stanowisko malarza budowlanego bez znajomości języka duńskiego posiadających doświadczenie w zawodzie.

Stanowisko: malarz budowlany

Miejsce: Holstebro, Dania (możliwe również inne lokalizacje Jutlandia Herning, Horsens, Aarhus, Kolding, Odense Esbjerg, Kopenhaga)

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca na budowie będzie polegała na malowaniu, tapetowaniu, szlifowaniu oraz szpachlowaniu ręcznym oraz z użyciem agregata
  • możliwość zatrudnienia przy projektach krótko lub długoterminowych

Wymagania:

  • zaletą będzie możliwość przyjechania własnym autem
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • zdolność pracy w grupie
  • motywacja i chęć do pracy
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z krajów skandynawskich
  • minimum roczne doświadczenie w pracach budowlanych przy malowaniu i szpachlowaniu

Oferujemy:

  • legalną pracę na warunkach obowiązujących w Danii
  • atrakcyjne zarobki
  • możliwość wyjazdów do Polski po uprzednim ustaleniu

Aplikacja:

Szanowni kandydaci prosimy o przesłanie CV na adres: malarzdania@gmail.com lub kontakt telefoniczny na dyżurny numer telefonu 0045 71 69 99 42

W zgłoszeniu należy zawrzeć informację o poziomie języka angielskiego i niemieckiego, konieczne jest podanie numeru kontaktowego. Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami”

Źródło: ogloszenia.przemysl.pl/371427

ID ogłoszenia: 78586252bb0d0ed