$132,50 DKK brutto / h

Dania praca na produkcji przy rybach – filetowanie od zaraz, Hanstholm (Jutlandia Północna)

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Hanstholm
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: lipiec 2021
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3-6 miesięcy

Ze znajomością języka angielskiego w Hanstholm (Jutlandia Północna) propozycja pracy w Danii na produkcji przy rybach – filetowaniu. Zakwaterowanie zorganizowane będzie odpłatnie.

Agencja pośrednictwa pracy „APP” nr KRAZ 26094

O PRACY

Lokalizacja: Hanstholm (Jutlandia Północna)
Wynagrodzenie: 132,50 DKK brutto / h
Start: lipiec 2021
Kontrakt: 3-6 miesięcy
Czas pracy: 37 godz. tygodniowo
Ilość miejsc: 3
Zadania: ręczne i maszynowe filetowanie ryb

WYMAGANIA

– doświadczenie w filetowaniu ryb
-język angielski na minimum podstawowym poziomie
– niekaralność

ZAKWATEROWANIE

Zapewnione na miejscu, płatne przez pracownika

APLIKACJA

CV po polsku i angielsku proszę przesyłać na adres piotr.app.dk@gmail.com

W tytule maila proszę wpisać „Filetowanie Jutlandia”

Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00 pod numerem +48 535-935-070

ID ogłoszenia: 78060dff9ad2336b

ilość wszystkich wyświetleń: 327, dzisiaj: 1