DKK17 500 DKK / 19 000 DKK brutto

Dania praca przy remontach na budowie jako Murarz-tynkarz w Borkop

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: okolice Borkop, Jutlania
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 03.07.2017
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2/3 miesiace

Od lipca 2017 możliwość podjęcia pracy w Danii na budowie jako murarz – tynkarz w miejscowości Borkop. Zatrudnienie przy remontach wykonywanych na zewnątrz.

Rozpoczęcie pracy: 03.07.2017
Okres pracy: około 2/3 miesiące
Miejsce pracy: Jutlandia, Dania
Ilość wakatów: 6

Oferujemy:

– stawka godzinowa brutto: 85 DKK (11,45 €) plus 12,5 % dodatek wakacyjny,
– średnie zarobki miesięczne brutto: 18 500 DKK (2 513 €),
– możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy na stałe,
– 50/60 godzin w tygodniu,
– ubezpieczenie zdrowotne,
– wypłata wynagrodzenia co miesiąc,
– możliwość zaliczki do 3000 koron,
– pomoc w organizacji mieszkania, 80/100 kr/doba (ok. 20 km od miejsca pracy, dobre warunki mieszkaniowe),
– duńska umowa,
– obsługa administracyjna oraz opieka polskiego koordynatora.

Zakres obowiązków:

– prace murarskie (murowanie z cegły na zaprawie),
– przygotowywanie zapraw murarskich,
– tynkowanie na zewnątrz budynków.

Oczekujemy:

– komunikatywna znajomość języka angielskiego,
– własne autem (dojazdy do pracy)
– zaangażowanie,
– dyspozycyjność w podanym terminie,
– dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,
– doświadczenie jako murarz/tynkarz,
– dobry stan zdrowia.

Swoje CV prosimy wysyłać na wskazany adres e-mail.

Kontakt telefoniczny z działem rekrutacji (od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16):
Edyta: +48 660 575 888
Izabela: +48 696 445 365

ID ogłoszenia: 5965950d284365ab

ilość wszystkich wyświetleń: 1570, dzisiaj: 1