DKK20 000 / 22 000

Dania praca w leśnictwie jako pracownik leśny – drwal / pilarz (trzebież)

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Zelandia (okolice Maribo)
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: sierpień
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące (z możliwością powrotu z lutym)

Począwszy od sierpnia do listopada 2017 możliwość podjęcia sezonowej pracy w Danii w leśnictwie na stanowisku drwala – pilarza. Oferta z rejonu Zelandii.

Rozpoczęcie prac: sierpień
Okres pracy: praca od sierpnia do końca listopada (z możliwością powrotu w lutym),
Miejsce pracy: Zelandia, Dania
Ilość wakatów: 5

Oferujemy:

– stawka godzinowa brutto: 90 DKK (12,09 €) plus 12,5 % dodatek wakacyjny,
– średnie zarobki miesięczne brutto: 22000 DKK (2700 €),
– możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy na stałe,
– 50 / 60 godzin w tygodniu,
– ubezpieczenie zdrowotne,
– wypłata wynagrodzenia co miesiąc,
– możliwość zaliczki do 3000 koron w pierwszym miesiącu pracy,
– pomoc w organizacji mieszkania, 90 kr/doba (ok. 40 km od miejsca pracy, dobre warunki mieszkaniowe)
– duńską umowę,
– obsługę administracyjną oraz opiekę polskiego koordynatora

Zakres obowiązków:

– obsługa pił (ścinka drzew),
– okrzesywanie i obrzynanie obalonego drzewa,
– prace porządkowe w lesie,
– przestrzeganie norm BHP.

Oczekujemy:

– zaangażowanie i dyspozycyjność do pracy,
– dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (wymóg konieczny),
– dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,
– doświadczenie na podobnym stanowisku,
– własny samochód (dojazdy do pracy),
– dobry stan zdrowia.

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza na naszej stronie www.pf-gruppen.com (zakładka APLIKUJ O PRACĘ) oraz nadesłanie CV (ze zdjęciem w języku polskim) na adres rekrutacja@pf-gruppen.com

ID ogłoszenia: 517594113732df9d

ilość wszystkich wyświetleń: 1269, dzisiaj: 1