DKK98 brutto/h

Dla par bez języka dam pracę w Danii przy kwiatach ogrodnictwo 2024 Odense

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Odense
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od marca 2024
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do maja 2024
  • Opublikowany:
  • Wygasa: 30 dni, 18 godzin

Przy kwiatach potrzebne od marca 2024 pary do pracy w Danii. Zatrudnienie w ogrodnictwie na terenie Odense bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne będzie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Odense.

Wynagrodzenie: 98 DKK brutto na godz. + 12,5% pieniędzy wakacyjnych.

Start: od marca 2024.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • uprawa oraz pielęgnowanie kwiatów w szklarni;
  • zadaniem będzie sadzenie cebulek, pakowanie sadzonek;
  • wykonywanie prac dorywczych w szklarni.

Wymagania:

  • bez języka duńskiego, ale z komunikatywną znajomością języka angielskiego u przynajmniej jednej osoby;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia przy kwiatach w szklarni;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • gotowość do podjęcia pracy od marca 2024.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto;
  • darmowe zakwaterowanie.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Danii, proszone są o wysyłania zgłoszeń na adres e-mail:

mw@balticworkforce.com albo prosimy zadzwonić pod numer telefonu: + 48 780 082 316

Źródło: https://balticworkforce.com/pl/oferty-pracy/praca-w-danii-pracownik-szklarnii-z-kwiatami/

ID ogłoszenia: 99965d478c418d0a