€16,25 brutto/h

Dla par bez języka fizyczna praca w Niemczech od zaraz sortowanie odzieży Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Drezno
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Opublikowany:
  • Wygasa: 73 dni, 9 godzin

Bez znajomości języka do podjęcia fizyczna praca w Niemczech 2024. Zatrudnienie 2024 w Dreźnie od zaraz przy sortowaniu odzieży używanej. Zakwaterowanie darmowe organizował będzie pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Drezno.

Wynagrodzenie: 16,25 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • sortowanie odzieży używanej według kryteriów i wytycznych;
  • usuwanie ewentualnych uszkodzeń i plam, a także wykonywanie prostych napraw.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • dokładne i precyzyjne wykonywanie zadań;
  • elastyczność;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • stałą umowę o pracę;
  • atrakcyjne warunki finansowe oraz możliwość otrzymania dodatkowych premii;
  • zatrudnienie także dla par;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • ubezpieczenie zdrowotne i świadczenia socjalne;
  • wsparcie zespołu w języku polskim;
  • bezpłatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

CV oraz LM z aktualnymi danymi można kierować na adres e-mail:

zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: sortowanie odzieży używanej 05/2024

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-dam-fizyczna-prace-w-niemczech-sortowanie-odziezy-bez-jezyka-od-zaraz-w-dreznie/

ID ogłoszenia: 973663cca0a771ea